Szkoła Podstawowa nr 1 w Wołowie

Rok szkolny 2015/2016

 1. Zespół Szkół Publicznych w Wołowie wyróżnienie za udział w V edycji Dolnośląskiej Sieci Szkół Promujących Ekorozwój „Ziemia dla Wszystkich”.
 2. Gimnazjum Publiczne nr 2 dyplom za udział w IIIX Wrocławskim Matematycznym Marszu na Orientację.
 3. Szkoła Podstawowa nr 1 dyplom za udział w IIIX Wrocławskim Matematycznym Marszu na Orientację.
 4. Gimnazjum Publiczne nr 2 certyfikat uczestnictwa w Ogólnopolskim Programie Edukacyjnym Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych „Twoje dane – Twoja sprawa. Skuteczna ochrona danych osobowych. Inicjatywa edukacyjna skierowana do uczniów i nauczycieli”.
 5. Martyna Reguła wyróżnienie w kategorii szkół gimnazjalnych klas I – III w 13 konkursie plastycznym pt. „Autoportret”.
 6. Natalia Buraczyńska wyróżnienie w kategorii szkół gimnazjalnych klas I – III w 13 konkursie plastycznym pt. „Autoportret”.
 7. Mateusz Podlewski dyplom za udział w etapie rejonowym Ogólnopolskiego Konkursu „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1531-1683. Od Obertyna do Wiednia.
 8. Miłosz Pietryszyn dyplom za zajęcie II miejsca w konkurencji Kumite chłopców 2003.
 9. Miłosz Pietrzyszyn dyplom za zajęcie II miejsca w konkurencji Kata Goju Ryu chłopców 2003-2002.
 10. 10 Zespół Szkół Publicznych w Wołowie dyplom za zajęcie I miejsca w Międzyszkolnym Turnieju o Puchar Żołnierzy Wyklętych w Piłce Nożnej Halowej.
 11. Milena Pietryszyn dyplom za zajęcie II miejsca w konkurencji Kihon dziewcząt 2007-2006.
 12. Szkoła Podstawowa nr 1 w Wołowie nagroda za udział w II Powiatowym Konkursie Recytatorskim „Wiersze znane i lubiane”.
 13. Gimnazjum Publiczne nr 2 w Wołowie dyplom za zajęcie III miejsca w Powiatowej Gimnazjadzie w Piłce Ręcznej Chłopców.
 14. Szkoła Podstawowa nr 1 w Wołowie dyplom za zajęcie I miejsca w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Mini Piłce Ręcznej Dziewcząt.
 15. Szkoła Podstawowa nr 1 w Wołowie dyplom za zajęcie I miejsca w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Mini Piłce Ręcznej Chłopców.
 16. Szymon Golinowski dyplom za zajęcie V miejsca w ogólnopolskim konkursie „Rozwój ma Wiele Twarzy”.
 17. Michał Źródłowski dyplom za zajęcie I miejsca w konkursie czytelniczym „Książkowy Pamiętnik”
 18. Aleksandra Przystupska dyplom za zajęcie V miejsca w ogólnopolskim konkursie „Rozwój ma Wiele Twarzy”.
 19. Kaja Grabowska dyplom za zajęcie V miejsca w ogólnopolskim konkursie „Rozwój ma Wiele Twarzy”.
 20. Monika Grodzka dyplom za zajęcie II miejsca w Powiatowym Konkursie Recytatorskim „Wiersze znane i lubiane”
 21. Aleksandra Dancewicz nagroda w Dolnośląskim Konkursie Plastycznym „Wielkanocne Zwierzątko”
 22. Zespół Szkół Publicznych w Wołowie dyplom za zajęcie I miejsca w I etapie Eliminacji XVIII Edycji Turnieju Piłkarskiego Coca-Cola CUP 2016.
 23. Maja Hossa dyplom za zajęcie 1 miejsca w I Otwartym Turnieju Karate RYU SHUSEIKAN Wołów Cup 2016.
 24. Martyna Sierota dyplom za zajęcie 1 miejsca w I Otwartym Turnieju Karate RYU SHUSEIKAN Wołów Cup 2016.
 25. Milena Pietryszyn dyplom za zajęcie 1 miejsca w I Otwartym Turnieju Karate RYU SHUSEIKAN Wołów Cup 2016.
 26. Miłosz Pietryszyn dyplom za zajęcie 1 miejsca w I Otwartym Turnieju Karate RYU SHUSEIKAN Wołów Cup 2016.
 27. Dzieci z grupy „0” dyplom za zjęcie II miejsca w konkursie wiedzy matematyczno – logicznej „Matematyka na wesoło”.
 28. Kaja Grabowska dyplom za udział w II etapie Ogólnopolskiej Akademii Konkursu Wiedzy o Prawie dla szkół podstawowych i gimnazjów.
 29. Kaja Matuszewska dyplom za udział w II etapie Ogólnopolskiej Akademii Konkursu Wiedzy o Prawie dla szkół podstawowych i gimnazjów.
 30. Paulina Łapka dyplom za udział w II etapie Ogólnopolskiej Akademii Konkursu Wiedzy o Prawie dla szkół podstawowych i gimnazjów.
 31. Barbara Nohr dyplom za udział w II etapie Ogólnopolskiej Akademii Konkursu Wiedzy o Prawie dla szkół podstawowych i gimnazjów.
 32. Dzieci z oddziału „0” dyplom za udział w VII Olimpiadzie dydaktyczno – sportowej „My zdrowe dzieciaki”.
 33. Barbara Nohr zaświadczenie o uczestnictwie w zawodach ostatniego stopnia XVI Dolnośląskiego Konkursu Matematycznego zDolny Ślązak Gimnazjalista.
 34. Gimnazjum Publiczne nr 2 dyplom za zajęcie I miejsca w Eliminacjach Międzypowiatowych Gimnazjady Młodzieży w Piłce Nożnej Chłopców.
 35. Gimnazjum Publiczne nr 2 dyplom za zajęcie III miejsca w Finale Międzypowiatowych Gimnazjady Młodzieży w Piłce Nożnej Chłopców.
 36. Szkoła Podstawowa nr 1 dyplom za zajęcie I miejsca w finale powiatowym igrzysk młodzieży szkolnej w piłce nożnej dziewcząt.
 37. Szkoła Podstawowa nr 1 dyplom za zajęcie III miejsca w eliminacjach strefy wrocławskiej igrzysk młodzieży szkolnej w mini piłce ręcznej dziewcząt.   
 38. Mateusz Podlewski dyplom za udział w etapie rejonowym Ogólnopolskiego Konkursu „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1531-1683. Od Obertyna do Wiednia.”
 39. Miłosz Pietryszyn dyplom za zajęcie II miejsca w konkurencji Kumite chłopców 2003.
 40. Miłosz Pietrzyszyn dyplom za zajęcie II miejsca w konkurencji Kata Goju Ryu chłopców 2003-2002
 41. Zespół Szkół Publicznych w Wołowie dyplom za zajęcie I miejsca w Międzyszkolnym Turnieju o Puchar Żołnierzy Wyklętych w Piłce Nożnej Halowej.
 42. Milena Pietryszyn dyplom za zajęcie II miejsca w konkurencji Kihon dziewcząt 2007-2006.
 43. Szkoła Podstawowa nr 1 w Wołowie nagroda za udział w II Powiatowym Konkursie Recytatorskim „Wiersze znane i lubiane”.
 44. Gimnazjum Publiczne nr 2 w Wołowie dyplom za zajęcie III miejsca w Powiatowej Gimnazjadzie w Piłce Ręcznej Chłopców.
 45. Szkoła Podstawowa nr 1 w Wołowie dyplom za zajęcie I miejsca w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Mini Piłce Ręcznej Dziewcząt.
 46. Szkoła Podstawowa nr 1 w Wołowie dyplom za zajęcie I miejsca w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Mini Piłce Ręcznej Chłopców.
 47. Szymon Golinowski dyplom za zajęcie V miejsca w ogólnopolskim konkursie „Rozwój ma Wiele Twarzy”.
 48. Michał Źródłowski dyplom za zajęcie I miejsca w konkursie czytelniczym „Książkowy Pamiętnik”
 49. Aleksandra Przystupska dyplom za zajęcie V miejsca w ogólnopolskim konkursie „Rozwój ma Wiele Twarzy”.
 50. Kaja Grabowska dyplom za zajęcie V miejsca w ogólnopolskim konkursie „Rozwój ma Wiele Twarzy”.
 51. Monika Grodzka dyplom za zajęcie II miejsca w Powiatowym Konkursie Recytatorskim „Wiersze znane i lubiane”
 52. Aleksandra Dancewicz nagroda w Dolnośląskim Konkursie Plastycznym „Wielkanocne Zwierzątko”
 53. Zespół Szkół Publicznych w Wołowie dyplom za zajęcie I miejsca w I etapie Eliminacji XVIII Edycji Turnieju Piłkarskiego Coca-Cola CUP 2016.
 54. Maja Hossa dyplom za zajęcie 1 miejsca w I Otwartym Turnieju Karate RYU SHUSEIKAN Wołów Cup 2016.
 55. Martyna Sierota dyplom za zajęcie 1 miejsca w I Otwartym Turnieju Karate RYU SHUSEIKAN Wołów Cup 2016.
 56. Milena Pietryszyn dyplom za zajęcie 1 miejsca w I Otwartym Turnieju Karate RYU SHUSEIKAN Wołów Cup 2016.
 57. Miłosz Pietryszyn dyplom za zajęcie 1 miejsca w I Otwartym Turnieju Karate RYU SHUSEIKAN Wołów Cup 2016.
 58. Dzieci z grupy „0” dyplom za zjęcie II miejsca w konkursie wiedzy matematyczno – logicznej „Matematyka na wesoło”
 59. Kaja Grabowska dyplom za udział w II etapie Ogólnopolskiej Akademii Konkursu Wiedzy o Prawie dla szkół podstawowych i gimnazjów.
 60. Kaja Matuszewska dyplom za udział w II etapie Ogólnopolskiej Akademii Konkursu Wiedzy o Prawie dla szkół podstawowych i gimnazjów.
 61. Paulina Łapka dyplom za udział w II etapie Ogólnopolskiej Akademii Konkursu Wiedzy o Prawie dla szkół podstawowych i gimnazjów
 62. Barbara Nohr dyplom za udział w II etapie Ogólnopolskiej Akademii Konkursu Wiedzy o Prawie dla szkół podstawowych i gimnazjów
 63. Dzieci z oddziału „0” dyplom za udział w VII Olimpiadzie dydaktyczno – sportowej „My zdrowe dzieciaki”.
 64. Barbara Nohr zaświadczenie o uczestnictwie w zawodach ostatniego stopnia XVI Dolnośląskiego Konkursu Matematycznego zDolny Ślązak Gimnazjalista.
 65. Gimnazjum Publiczne nr 2 dyplom za zajęcie I miejsca w Eliminacjach Międzypowiatowych Gimnazjady Młodzieży w Piłce Nożnej Chłopców
 66. Gimnazjum Publiczne nr 2 dyplom za zajęcie III miejsca w Finale Międzypowiatowych Gimnazjady Młodzieży w Piłce Nożnej Chłopców
 67. Szkoła Podstawowa nr 1 dyplom za zajęcie I miejsca w finale powiatowym igrzysk młodzieży szkolnej w piłce nożnej dziewcząt.
 68. Szkoła Podstawowa nr 1 dyplom za zajęcie III miejsca w eliminacjach strefy wrocławskiej igrzysk młodzieży szkolnej w mini piłce ręcznej dziewcząt.
 69. Rafał Harwas dyplom za zajęcie II miejsca w kategorii Bieg na 100 m Gimnazjum w I Otwartym Memoriale Lekkoatletycznym im. Jana Szobera.
 70. Rafał Harwas dyplom za zajęcie I miejsca w kategorii Skok w dal Gimnazjum w I Otwartym Memoriale Lekkoatletycznym im. Jana Szobera.
 71. Julita Bronowicka dyplom za zajęcie I miejsca w kategorii skok w dal w I Otwartym Memoriale Lekkoatletycznym im. Jana Szobera.
 72. Marta Stankiewicz dyplom uznania za udział w III Powiatowym konkursie „Bądź bezpieczny! Dopalacze wypalają!”
 73. Natalia Szechnicka dyplom laureata za zajęcie II miejsca w VII Powiatowym Konkursie Językowym w kategorii język angielski dla uczniów szkół podstawowych.
 74. Agata Rogos dyplom laureata za zajęcie III miejsca w Powiatowym Konkursie Historyczno –Plastycznym „Herb mojego miasta/logo mojego przedszkola/szkoły”               w kategorii sześciolatki.
 75. Natalia Szechnicka dyplom laureata za zajęcie III miejsca w IX Powiatowym Konkursie Ortograficznym dla uczniów szkół podstawowych.
 76. Natalia Szechnicka dyplom laureata za zajęcie I miejsca Etapie Powiatowym Ogólnopolskiego Konkursu Ojczyzna Polszczyzny dla uczniów szkół podstawowych.
 77. Aleksandra Dancewicz dyplom laureata za zajęcie II miejsca w IX Powiatowym Konkursie Ortograficznym dla uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.
 78. Mikołaj Hruszowiec dyplom laureata za zajęcie III miejsca w konkursie „Czytaj z nami- projekt okładki do ulubionej książki Henryka Sienkiewicza.”
 79. Aleksandra Dancewicz dyplom laureata za zajęcie I miejsca w konkursie „Czytaj z nami- projekt okładki do ulubionej książki Henryka Sienkiewicza.”
 80. Aleksandra Dancewicz dyplom laureata za zajęcie I miejsca w XI Powiatowym Konkursie Matematycznym Omnibus w kategorii klas drugich.
 81. Barbara Nohr dyplom laureata za zajęcie II miejsca w VII Powiatowym Konkursie „Jestem świadomym konsumentem” 
 82. Krzysztof Leszkowicz dyplom laureata za zajęcie III miejsca w XI Powiatowym Konkursie Matematycznym Omnibus w kategorii klas trzecich.
 83. Anna Kokot dyplom laureata za  zajęcie III miejsca w VII Powiatowym Konkursie Językowym w kategorii język niemiecki dla uczniów szkół gimnazjalnych.
 84. Barbara Nohr dyplom finalisty za udział w XVI Dolnośląskim Konkursie Matematycznym zDolny Ślązak Gimnazjalista.
 85. Mateusz Mendak dyplom laureata za  zajęcie I miejsca w VII Powiatowym Konkursie Językowym w kategorii język angielski dla uczniów szkół gimnazjalnych.
 86. Paulina Łapka dyplom laureata za zajęcie II miejsca w Historycznym Konkursie Powiatowym „Ciekawe miejsce w moim mieście, mojej wsi –jego historia i współczesny obraz”
 87. Filip Sobolewski dyplom laureata za zajęcie III miejsca w VII Powiatowym Konkursie „Jestem świadomym konsumentem”
 88. Kaja Grabowska dyplom laureata za zajęcie I miejsca w VII Powiatowym Konkursie „Jestem świadomym konsumentem”
 89. Kaja Grabowska dyplom laureata za zajęcie I miejsca w w XI Powiatowym Konkursie Matematycznym Omnibus w kategorii klas trzecich.
 90. Alicja Kacik dyplom laureata za zajęcie III miejsca w XI Powiatowym Konkursie Matematycznym Plusik w kategorii klas czwartych.
 91. Jakub Grobelny dyplom laureata za zajęcie I miejsca w XI Powiatowym Konkursie Matematycznym Plusik w kategorii klas szóstych.
 92. Nina Burdzy dyplom laureata za zajęcie III miejsca w Etapie Powiatowym Ogólnopolskiego Konkursu Ojczyzny Polszczyzny dla uczniów szkół podstawowych.