Szkoła Podstawowa nr 1 w Wołowie

Rok szkolny 2012/2013

 1. Zespół Szkół Publicznych w Wołowie - dyplom za inicjatywy prośrodowiskowe podejmowane w ramach Dolnośląskiej Sieci Szkół Promujących Ekorozwój „Ziemia dla Wszystkich”;
 2. Zespół Szkół Publicznych w Wołowie - zajęcie III miejsca w konkursie wiedzy ekologicznej dla Gimnazjów;
 3. Zespół Szkół Publicznych w Wołowie - zaprezentowanie swojej działalności na Pikniku Ekologicznym 2012 „Wołowianie czas na śmieci segregowanie”;
 4. Zespół Szkół Publicznych w Wołowie - II miejsce za Raport z akcji „Sprzątanie Świata- edycja 2012”;
 5. Gimnazjum Publiczne nr 2 w Wołowie - uczestnictwo w Pikniku Ekologicznym „Wołowianie czas na śmieci segregowanie”;
 6. Szkoła Podstawowa nr 1 w Wołowie - zajęcie I miejsca w konkursie wiedzy ekologicznej Szkół Podstawowych, Piknik Ekologiczny 2012 „Wołowianie czas na śmieci segregowanie”;
 7. Gimnazjum Publiczne nr 2 w Wołowie - certyfikat uczestnictwa w konkursie Patron Szkoły – Sybiracy;
 8. Katarzyna Maniszewska - certyfikat uczestnictwa w konkursie Patron Szkoły – Sybiracy;
 9. Roksana Broda - certyfikat uczestnictwa w konkursie Patron Szkoły – Sybiracy”;
 10. Szkoła Podstawowa nr 1 w Wołowie dyplom - propagowanie „Pedagogiki Serca” Janusza Korczaka;
 11. Aleksandra Franas - zajęcie II miejsca w XII Ogólnopolskich Mistrzostwach Szkół  w szachach,
 12.  Alicja Jarocka i Alicja Wróblewska dyplom za udział w XIX Otwartych Mistrzostwach Polski Freestyle pod patronem Burmistrza Miasta i Gminy Twardogóra Jana Dżugaja.
 13. Alicja Korona za udział w II gminnym etapie XII Edycji Konkursu „Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski” 2012-2013 r.
 14. Klaudia Źródłowska za udział w II gminnym etapie XII Edycji Konkursu „Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski” 2012-2013 r.
 15. Patrycja Bąkowska za udział w II gminnym etapie XII Edycji Konkursu „Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski” 2012-2013 r.
 16. Ewelina Storbuczyńska za udział w II gminnym etapie XII Edycji Konkursu „Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski” 2012-2013 r.
 17. Podziękowania Dyrekcji, Uczniom i Nauczycielom za pomoc dla Schroniska dla bezdomnych zwierząt we Wrocławiu.
 18. Dyplom dla Steers Wołów Zespół Szkół Publicznych w Wołowie za udział w Turnieju Trzech Króli.
 19. Dyplom dla Szkoły Podstawowej nr 1 w Wołowie za zajęcie I miejsca w Eliminacjach Międzypowiatowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Koszykówce Chłopców.
 20. Uzyskanie tytułu finalisty w VI Dolnośląskim Konkursie Języka Niemieckiego w ramach konkursu zDolny Ślązak Gimnazjalista w roku szkolnym 2012/2013 dla Jacqueline Pazos Kempka.
 21. Dyplom dla Kamila Nowaka za zajęcie I miejsca w Plebiscycie „Kuriera Gmin” na Najpopularniejszego Sportowca 2012 roku Gminy Wołów.
 22. Marta Tatarczuk za zajęcie II miejsca w gminnych eliminacjach Dolnośląskiego Konkursu Recytatorskiego PEGAZIK w kategorii: gimnazja.
 23. Patrycja Dunal za zajęcie III miejsca podczas gminnych eliminacji Dolnośląskiego Konkursu Recytatorskiego PEGAZIK w kategorii: gimnazja.
 24. Aleksandra Pisching dyplom za udział w Etapie Regionalnym Konkursu Filmowego pn. „Krótki film w dialogu” zorganizowanego z okazji obchodów 20-lecia współpracy Dolnego Śląska i Dolnej Saksonii.
 25. Dominika Balińska dyplom za udział w Etapie Regionalnym Konkursu Filmowego pn. „Krótki film w dialogu” zorganizowanego z okazji obchodów 20-lecia współpracy Dolnego Śląska i Dolnej Saksonii.
 26. Natalia Gołębiowska dyplom za udział w Etapie Regionalnym Konkursu Filmowego pn. „Krótki film w dialogu” zorganizowanego z okazji obchodów 20-lecia współpracy Dolnego Śląska i Dolnej Saksonii.
 27. Oliwia Bicz dyplom za udział w Etapie Regionalnym Konkursu Filmowego pn. „Krótki film w dialogu” zorganizowanego z okazji obchodów 20-lecia współpracy Dolnego Śląska i Dolnej Saksonii.
 28. Zuzanna Chlebowska dyplom za udział w Etapie Regionalnym Konkursu Filmowego pn. „Krótki film w dialogu” zorganizowanego z okazji obchodów 20-lecia współpracy Dolnego Śląska i Dolnej Saksonii.
 29. Anna Kokot za zajęcie I miejsca w Małym Finale Ogólnopolskiego Konkursu Ojczyzny Polszczyzny 2012/13 dla uczniów szkół podstawowych.
 30. Gimnazjum Publiczne nr 2 w Wołowie za zajęcie III miejsca w etapie rejonowym Dolnośląskiego Konkursu „Jestem bezpieczny w domu, w szkole i na drodze”.
 31. Gimnazjum Publiczne nr 2 za zajęcie VI miejsca w VII Międzygimnazjalnym Intedyscyplinarnym Konkursie o Laur Hugona.
 32. Szkoła Podstawowa nr 1 w Wołowie za udział w projekcie Szkoły Podstawowej im. K. Makuszyńskiego w Starym Wołowie „Z Koziołkiem Matołkiem przez świat.
 33.  Zespół Szkół Publicznych w Wołowie - dyplom programu Fundusz Naturalnej Energii za projekt „Mała pszczółka, a tyle może”.
 34. SP nr 1 za zajęcie I miejsca w Finale Powiatowym Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Mini Piłce Nożnej Chłopców.
 35. Podziękowanie za udział szkoły w VIII edycji konkursu „Komputerowy Mistrz”.
 36. Monika Kornaj najlepiej atakująca w Turnieju o Puchar Dyrektora Gimnazjum nr 1 w Oławie.
 37. Gimnazjum Publiczne nr 2 za zajęcie II miejsca w Olimpiadzie Zdrowia.
 38. Szkoła Podstawowa nr 1 za zajęcie VII miejsca w Olimpiadzie Zdrowia.
 39. Zespół Szkół Publicznych w Wołowie za udział w „Święcie Radości”.
 40. Szkoła Podstawowa nr 1 Certyfikat za realizację Programu Edukacyjno – Terapeutycznego ORTOGRAFFITI w roku szkolnym 2012/2013
 41. Gimnazjum Publiczne nr 2  Certyfikat za realizację Programu Edukacyjno – Terapeutycznego ORTOGRAFFITI w roku szkolnym 2012/2013
 42. Szkoła Podstawowa nr 1 Certyfikat uczestnictwa w zajęciach edukacyjnych prowadzonych w ramach kampanii społecznej Bezpieczny Przejazd – „Zatrzymaj się i żyj”
 43. Anna Kokot za zajęcie I miejsca w Etapie Powiatowym Ogólnopolskiego Konkursu Ojczyzny Polszczyzny dla uczniów szkół Podstawowych organizowanym przez PCEiPPP w Wołowie w roku szkolnym 2012/2013.
 44. Jadwiga Matusiak za zajęcie I miejsca w Powiatowym Konkursie Ortograficznym dla uczniów szkół Gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych organizowanym przez PCEiPPP w Wołowie w roku szkolnym 2012/2013.
 45. Mateusz Mendak za zajęcie I miejsca w Powiatowym Konkursie Ortograficznym dla uczniów szkół podstawowych organizowanym przez PCEiPPP w Wołowie w roku szkolnym 2012/2013.
 46. Bartosz Zasański wyróżnienie w VIII Powiatowym Konkursie Matematycznym „Plusik” organizowanym przez PCEiPPP w Wołowie w roku szkolnym 2012/2013.
 47. Patryk Prewendowski Dyplom Laureata VIII Powiatowego Konkursu Matematycznego Omnibus za zajęcie III miejsca w kategorii klas I-II Gimnazjum.
 48. Kinga Teodorska wyróżnienie w VIII Powiatowym Konkursie Matematycznym „Plusik” organizowanym przez PCEiPPP w Wołowie w roku szkolnym 2012/2013.
 49. Zespół Szkół Publicznych w Wołowie podziękowanie za udział w projekcie „Wychowanie dla Europy” realizowanym przez Fundację Eudajmonia w roku szkolnym 2012/2013.