MISTRZOSTWA POWIATU W PIŁCE NOŻNEJ DZIEWCZĄT

13.10.2017 r. na boisku Orlik przy naszej szkole odbyły się  Powiatowe Zawody w Piłce Nożnej Dziewcząt. Do turnieju zgłosiły się trzy drużyny z powiatu wołowskiego – SP nr 2 w Wołowie, SP nr 6 w Brzegu Dolnym oraz gospodarz zawodów SP nr 1 w Wołowie. Zawody rozegrano systemem każdy z każdym. Po zaciętych meczach nasze piłkarki okazały się najlepsze w powiecie wołowskim wygrywając oba swoje mecze. Skład: Zuzanna Chodorowska, Natalia Matusiak, Katarzyna Wójcik, Natalia Socha, Gabriela Kaczmarek, Nikola Słupska, Nikola Cyrankowska, Wiktoria Mucha, Marika Lach, Julita Bronowicka. Gratulujemy naszym uczennicom i życzymy dalszych sukcesów w kolejnych zawodach sportowych.

1. SP NR 6 BRZEG DOLNY (GIMNAZJUM BRZEG DOLNY) – SP NR 2 WOŁÓW (PUBLICZNE GIMNAZJUM NR 1 WOŁÓW)  2:5
  2. SP NR 6 BRZEG DOLNY (GIMNAZJUM BRZEG DOLNY) – SP NR 1 WOŁÓW (GIMNAZJUM PUBLICZNE NR 2 WOŁÓW)  1:2
  3. SP NR 1 WOŁÓW (GIMNAZJUM PUBLICZNE NR 2 WOŁÓW) - SP NR 2 WOŁÓW (PUBLICZNE GIMNAZJUM NR 1 WOŁÓW)  2:0

KLASYFIKACJA KOŃCOWA:

I miejsce SP NR 1 WOŁÓW - 6 PKT