Podsumowanie projektu „Nie lej wody”

W styczniu zakończyliśmy realizację projektu: „Nie lej wody”. W związku z tym uczniowie kółka przyrodniczego zrobili podsumowanie działań realizowanych w szkole. Na początku zajrzeliśmy na stronę internetową naszej szkoły, gdzie systematycznie nauczyciele umieszczali krótkie notatki wraz z dokumentacją fotograficzną po zrealizowanym działaniu. Okazał się, że jest tego całkiem sporo. Zebraliśmy ten materiał i w pracowni komputerowej przygotowaliśmy na kartkach podsumowanie projektu, który przedstawiliśmy w formie gazetki na korytarzu szkolnym. Była to okazja to zaprezentowania działań ekologicznych jakie mają miejsce w naszej szkole całej społeczności uczniowskiej ale i osobom odwiedzającym naszą szkołę.