ZŁOTE MEDALE W FINALE POWIATOWYM W MINIPIŁCE RĘCZNEJ DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW!!!

17 marca 2016 r. w hali OSiR w Wołowie odbyły się powiatowe zawody  w minpiłce ręcznej dziewcząt i chłopców. W zawodach udział wzięły trzy najlepsze szkoły z powiatu wołowskiego, które wygrały eliminacje w swoich gminach: SP nr 1 w Wołowie, SP w Wińsku oraz SP nr 6 w Brzegu Dolnym. Zawody rozegrano systemem każdy z każdym. Nasza szkoła pewnie pokonała swoich rywali stając się tym samym najlepszą szkołą w powiecie wołowskim w minipiłce ręcznej w kategorii dziewcząt i chłopców.

Wyniki w kategorii dziewcząt:

SP nr 1 Wołów – SP Wińsko   8:3

SP nr 1Wołów – SP nr 6 Brzeg Dolny 7:1

Skład drużyny dziewcząt: N.Cyrankowska, W.Grodzka, K.Mucha, K.Kindrat, J.Bronowicka, A.Owczarczak, J.Gajowczyk, A.Topolska, W.Mucha.

Wyniki w kategorii chłopców:

SP nr 1 Wołów – SP Wińsko  9:3

SP nr 1 Wołów – SP nr 6 Brzeg Dolny 7:2

Skład drużyny chłopców: O.Szczepanowski, A.Oksanicz, P.Jodłowski, K.Lada, A.Lada, M.Pietryszyn, J.Gawlikowski, L.Wilk, T.Chodorowski, Sz.Jedynak, M.Jura.