FINAŁ GMINNY W MINIPIŁCE RĘCZNEJ

W dniu 26 lutego 2016 r. w hali OSiR w Wołowie odbyły się gminne zawody w mini piłce ręcznej dziewcząt i chłopców. Zgłosiły się trzy szkoły: SP nr 1 w Wołowie, SP nr 2 w Wołowie oraz SP w Lubiążu. Zawody rozegrano systemem każdy z każdym. Nasza szkoła rozegrała po dwa mecze w kategorii dziewcząt i chłopców. Nasi uczniowie i uczennice okazali się bezkonkurencyjni wygrywając  wszystkie swoje mecze zajmując tym samym I miejsce zarówno w kategorii dziewcząt jak i chłopców.

Wyniki w kategorii dziewcząt:

SP nr 1 Wołów – SP Lubiąż   8:3

SP nr 1Wołów – SP nr 2 Wołów  5:0

Wyniki w kategorii chłopców:

SP nr 1 Wołów – SP Lubiąż  12:1

SP nr 1 Wołów – SP nr 2 Wołów  8:4

Skład drużyny dziewcząt: N.Cyrankowska, W.Grodzka, K.Mucha, N.Burdzy, J.Bronowicka, I.Buraczyńska, A.Owczarczak, J.Gajowczyk, A.Topolska, W.Mucha.

Skład drużyny chłopców: O.Szczepanowski, A.Oksanicz, P.Jodłowski, K.Lada, A.Lada, M.Pietryszyn, J.Gawlikowski, L.Wilk, T.Chodorowski, Sz.Jedynak, M.Jura.