KOLEJNY SUKCES SPORTOWY NASZYCH UCZNIÓW- FINAŁ POWIATU W MINISIATKÓWCE

Po sukcesach w koszykówce nasza reprezentacja  w skład której weszli : F.Mrozek, R.Storbuczyński, M.Marien,, H.Łukaszewski, M.Kowaluk, F.Nowak, M.Szerszeń, M.Warpas, Sz.Mirecki, M.Wójcik, F.Szast z opiekunem Jackiem Lisem ponownie została mistrzem Powiatu tym razem  w minisiatkówce czteroosobowej. Turniej finałowy odbył się w hali OSiR w Brzegu Dolnym w dniu 5 marca2019 r. W zawodach nasi uczniowie w pierwszym meczu pokonali SP Wińsko(mistrza gminy Wińsko) a nastepnie SP nr 6 (mistrza gminy Brzeg Dolny). Ten turniej był już szóstym naszym zwycięstwem na poszczególnych szczeblach rozgrywek szkolnego SZS.                                                                                                                                         Gratulujemy i wierzymy że to jeszcze nie koniec wspaniałych sukcesów.