PODIUM W FINALE STREFY W MINIKOSZYKÓWCE - WROCŁAW 2019

Podobnie jak rok temu, nasza reprezentacja w składzie: Miłosz Kowaluk, Tymoteusz Janicki, Hubert Łukaszewski, Mateusz Marien, Szymon Mirecki, Filip Mrozek, Filip Nowak, Kamil Ratuszyński, Rafał Storbuczyński, Mateusz Szerszeń, Michał Warpas, Michał Wójcik, Filip Szast wraz z opiekunem Jackiem Lisem, zagrała w hali MCS we Wrocławiu przy ulicy Parkowej w finale strefy wrocławskiej w minikoszykówce. Niestety w walce o ścisły finał nasi koszykarze przegrali ze świetną drużyną z SP Smolec, która ostatecznie zwyciężyła w tych zawodach. W walce o brązowy medal nasi uczniowie zmierzyli się ze sportową szkołą nr 72 we Wrocławiu i po trudnym meczu ostatecznie zwyciężyli 18 :16 i zajęli tym samych trzecie miejsce w finale strefy. Bardzo się cieszymy z zajęcia miejsca na podium, tym bardziej że w pokonanym polu zostawiliśmy SP nr 72  we Wrocławiu która to  w poprzednim roku zajęła pierwsze miejsce w generalnej klasyfikacji  SZS wszystkich szkół Dolnego Śląska, i jest sportowym gigantem wśród szkół naszego regionu.

Jeszcze raz gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!!!