Szkoła Podstawowa nr 1 w Wołowie

SP NR 1 MISTRZEM GMINY W MINIKOSZYKÓWCE

Reprezentacja naszej szkoły w minikoszykówce(kl6) w składzie: F.Mrozek, R.Storbuczyński, M.Marien, K.Ratuszyński, H.Łukaszewski, M.Kowaluk, F.Nowak, M.Szerszeń, M.Warpas, Sz.Mirecki, M.Wójcik, T.Janicki, którą do turnieju przygotował  Jacek Lis została Mistrzem Gminy Wołów. W meczu finałowym pokonała  SP nr 2 w Wołowie 26:6 .Oczywiście życzymy naszym zawodnikom powtórzenia sukcesu z poprzedniego roku gdzie nasza reprezentacja kl 6 zajęła 3 miejsce w Finale Strefy Dolnośląskiej i znalazła się w gronie 10 najlepszych szkół województwa w minikoszykówce. Jeszcze raz gratulujemy i życzymy powodzenia w następnym etapie powiatowym. Finał gminy odbył się w dniu 25 stycznia 2019 r. w hali wołowskiego OSiR-u.