1. Janicki Tymoteusz dyplom za udział w finale Maratonu Matematycznego 2018.

2. Aleksandra Owczarczak dyplom za udział w finale Maratonu Matematycznego 2018.

3. Grobelny Jakub dyplom za udział w finale Maratonu Matematycznego 2018.

4. Szkoła Podstawowa nr 1 w Wołowie dyplom za zajęcie I miejsca w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Koszykówce Chłopców.

5. Szkoła Podstawowa nr 1 w Wołowie dyplom za zajęcie I miejsca w Eliminacjach Strefy Wrocławskiej Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Koszykówce Chłopców.

6. Szkoła Podstawowa nr 1 w Wołowie dyplom za zajęcie III miejsca w XIV konkursie za sztukę teatralną dotyczącą HIV/AIDS oraz uzależnień pt. „HIV nie wybiera. Ty możesz”

7. Szkoła Podstawowa nr 1 w Wołowie dyplom za zajęcie IV miejsca w Finale Strefy Wrocławskiej Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Koszykówce Chłopców.

8. Szkoła Podstawowa nr 1 w Wołowie dyplom za zajęcie III miejsca w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Siatkówce Dziewcząt.

9. Szkoła Podstawowa nr 1 w Wołowie dyplom za zajęcie IV miejsca w XVII Międzyszkolnym Konkursie Przyrodniczo – Ekologicznym.

10. Buszkiewicz Jakub dyplom za zajęcie II miejsca w konkursie „W pogoni za wolnością” w kategorii I – praca plastyczna.

11. Świderski Bartosz dyplom wyróżnienia w konkursie „W pogoni za wolnością” w kategorii I – praca plastyczna.

12. Szkoła Podstawowa nr 1 w Wołowie certyfikat udziału w projekcie „Odkryj miejsca pamięci – śladami historii przez Wołów!