Szkoła Podstawowa nr 1 w Wołowie

Rok szkolny 2016/2017

  1. Klaudia Kindrat dyplom za zajęcie III miejsca w XXI Ogólnopolskim Turnieju Młodziczek i Młodzików w zapasach styl wolny.
  2. Klaudia Kindrat dyplom za zajęcie II miejsca w XVI Międzynarodowym Turnieju Zapaśniczym dziewcząt i chłopców.
  3. Klaudia Kindrat dyplom za zdobycie III miejsca w V Międzynarodowym Memoriale im. H. Wołoszyna w zapasach w stylu wolnym
  4. Klaudia Kindrat dyplom za zajęcie II miejsca w XVI Międzynarodowym Turnieju Zapaśniczym z okazji Święta Niepodległości.
  5. Gimnazjum Publiczne nr 2 dyplom za zajęcie III miejsca w Powiatowej Gimnazjadzie Młodzieży w koszykówce dziewcząt
  6. Antonina Godlewska dyplom za zajęcie III miejsca w Pucharze Polski Taekwon –Do ITF DRAGON CUP.
  7. Klaudia Kindrat dyplom za zajęcie II miejsca w XX Międzynarodowym Mikołajkowym Turnieju Zapaśniczym.
  8. Gimnazjum Publiczne nr 2 dyplom za zajęcie III miejsca w konkursie na sztukę teatralną dotyczącą tematyki HIV/AIDS oraz uzależnień „Wiedza ratuje życie”
  9. Natalia Matusiak zaświadczenie o uzyskaniu tytułu finalisty w XVI Dolnośląskim Konkursie Historycznym z elementami WOS zDolny Ślązak Gimnazjalista.
  10. Szkoła Podstawowa nr 1 dyplom za zajęcie I miejsca w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w mini siatkówce chłopców zespołów 2-osobowych.

    11.      Publiczne Gimnazjum nr 2 dyplom za zajęcie II miejsca w Turnieju piłki siatkowej dziewcząt Gimnazjady Powiatu Wołowskiego.

    12.      Szkoła Podstawowa nr 1 certyfikat uczestnictwa w ogólnopolskim programie „Śniadanie daje moc”.

    13.      Szkoła Podstawowa nr 1 dyplom za zajęcie V miejsca w Eliminacjach Miejsko –Gminnych Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”

    14.      Gimnazjum Publiczne nr 2 dyplom za zajęcie II miejsca w Eliminacjach Miejsko –Gminnych Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”

    15.      Aleksandra Dancewicz zaświadczenie o zdobyciu tytułu Laureata w XVI Dolnośląskim Konkursie Fizycznym zDolny Ślązak Gimnazjalista.

    16.      Gimnazjum Publiczne nr 2 dyplom za zajęcie I miejsca w Powiatowej Gimnazjadzie Młodzieży w Piłce Nożnej Dziewcząt.

    17.      Wiktoria Dolech dyplom za udział w II etapie Ogólnopolskiej Akademii Konkursu Wiedzy o Prawie dla szkół podstawowych i gimnazjów.

    18.      Joanna Winiarska dyplom za udział w II etapie Ogólnopolskiej Akademii Konkursu Wiedzy o Prawie dla szkół podstawowych i gimnazjów.

    19.  Kaja Matuszewska dyplom za udział w II etapie Ogólnopolskiej Akademii Konkursu Wiedzy o Prawie dla szkół podstawowych i gimnazjów.

    20.  Gabriela Gruda dyplom za udział w II etapie Ogólnopolskiej Akademii Konkursu Wiedzy o Prawie dla szkół podstawowych i gimnazjów.

    21.  Julianna Koczuk dyplom za udział w II etapie Ogólnopolskiej Akademii Konkursu Wiedzy o Prawie dla szkół podstawowych i gimnazjów. 

    22.      Szkoła Podstawowa nr 1 dyplom za zajęcie II miejsca w Powiatowym Turnieju „Bezpieczeństwo w Ruchu Drogowym”

     

    23.      Szkoła Podstawowa nr 1 dyplom za zajęcie IV miejsca w Finale Wojewódzkim FIFA WOMEN FOOTBALL DEVELOPMENT

     

    24.      Magdalena Rojek dyplom za zajęcie I miejsca w Powiatowym Konkursie Piosenki Polskiej.

     

    25.      Magdalena Rojek dyplom za zajęcie III miejsca w XI Ponadregionalnym Festiwalu Piosenki Obcojęzycznej w kategorii zespołów klas IV-VI szkół podstawowych.

     

    26.      Magdalena Rojek wyróżnienie w I Lubińskim Przeglądzie Twórczości Czesława Niemena „Czy mnie jeszcze pamiętasz?”

     

    27.      Kaja Matuszewska dyplom za udział w Etapie Centralnym II edycji Ogólnopolskiej Akademii Konkursu Wiedzy o Prawie dla szkół podstawowych i gimnazjów.

     

    28.      Natalia Matusiak zaświadczenie finalisty XVI Dolnośląskiego Konkursu Historycznego w elementami WOS zDolny Ślązak Gimnazjalista dla uczniów szkół gimnazjalnych.

     

    29.      Aleksandra Dancewicz zaświadczenie finalisty XVI Dolnośląskiego Konkursu Historycznego w elementami WOS zDolny Ślązak Gimnazjalista dla uczniów szkół gimnazjalnych.

     

    30.      Jan Koczuk zaświadczenie finalisty XVI Dolnośląskiego Konkursu Historycznego w elementami WOS zDolny Ślązak Gimnazjalista dla uczniów szkół gimnazjalnych.

     

    31.  Lena Romaniuk wyróżnienie w Konkursie Recytatorskim.

     

    32.  Krystian Lada dyplom za zajęcie III miejsca w skoku w dal.

     

    33.  Krystian Lada dyplom za zajęcie III miejsca w pchnięciu kulą.

     

    34.  Krystian Lada dyplom za zajęcie I miejsca w rzucie oszczepem.

     

    35.  Krystian Lada dyplom za zajęcie II miejsca w biegu na 100 m.

     

    36.  Bartosz Zasański dyplom za udział w zajęciach II edycji Akademii Młodego Ekonomisty we Wrocławiu.

     

    37.  Podziękowanie za udział w ogólnopolskiej akcji Góra Grosza.

     

    38.  Natalia Matusiak dyplom za zdobycie wyróżnienia w I Ogólnopolskim Konkursie Historycznym „Solidarność Walcząca 1982-1990”.

     

    39.  Zuzanna Chodorowska dyplom za udział w I Ogólnopolskim Konkursie Historycznym „Solidarność Walcząca 1982-1990”.

     

    40.  Kinga Kuczek dyplom za udział w  I Ogólnopolskim Konkursie Historycznym „Solidarność Walcząca 1982-1990”.

     

 

503 Service Temporarily Unavailable

503 Service Temporarily Unavailable


nginx