Szkoła Podstawowa nr 1 w Wołowie

Rok szkolny 2015/2016

  1. Zespół Szkół Publicznych w Wołowie wyróżnienie za udział w V edycji Dolnośląskiej Sieci Szkół Promujących Ekorozwój „Ziemia dla Wszystkich”.
  2. Gimnazjum Publiczne nr 2 dyplom za udział w IIIX Wrocławskim Matematycznym Marszu na Orientację.
  3. Szkoła Podstawowa nr 1 dyplom za udział w IIIX Wrocławskim Matematycznym Marszu na Orientację.
  4. Gimnazjum Publiczne nr 2 certyfikat uczestnictwa w Ogólnopolskim Programie Edukacyjnym Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych „Twoje dane – Twoja sprawa. Skuteczna ochrona danych osobowych. Inicjatywa edukacyjna skierowana do uczniów i nauczycieli”.
  5. Martyna Reguła wyróżnienie w kategorii szkół gimnazjalnych klas I – III w 13 konkursie plastycznym pt. „Autoportret”.
  6. Natalia Buraczyńska wyróżnienie w kategorii szkół gimnazjalnych klas I – III w 13 konkursie plastycznym pt. „Autoportret”.
  7. Mateusz Podlewski dyplom za udział w etapie rejonowym Ogólnopolskiego Konkursu „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1531-1683. Od Obertyna do Wiednia.
  8. Miłosz Pietryszyn dyplom za zajęcie II miejsca w konkurencji Kumite chłopców 2003.
  9. Miłosz Pietrzyszyn dyplom za zajęcie II miejsca w konkurencji Kata Goju Ryu chłopców 2003-2002.
  10. 10 Zespół Szkół Publicznych w Wołowie dyplom za zajęcie I miejsca w Międzyszkolnym Turnieju o Puchar Żołnierzy Wyklętych w Piłce Nożnej Halowej.
  11. Milena Pietryszyn dyplom za zajęcie II miejsca w konkurencji Kihon dziewcząt 2007-2006.
  12. Szkoła Podstawowa nr 1 w Wołowie nagroda za udział w II Powiatowym Konkursie Recytatorskim „Wiersze znane i lubiane”.
  13. Gimnazjum Publiczne nr 2 w Wołowie dyplom za zajęcie III miejsca w Powiatowej Gimnazjadzie w Piłce Ręcznej Chłopców.
  14. Szkoła Podstawowa nr 1 w Wołowie dyplom za zajęcie I miejsca w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Mini Piłce Ręcznej Dziewcząt.
  15. Szkoła Podstawowa nr 1 w Wołowie dyplom za zajęcie I miejsca w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Mini Piłce Ręcznej Chłopców.
  16. Szymon Golinowski dyplom za zajęcie V miejsca w ogólnopolskim konkursie „Rozwój ma Wiele Twarzy”.
  17. Michał Źródłowski dyplom za zajęcie I miejsca w konkursie czytelniczym „Książkowy Pamiętnik”
  18. Aleksandra Przystupska dyplom za zajęcie V miejsca w ogólnopolskim konkursie „Rozwój ma Wiele Twarzy”.
  19. Kaja Grabowska dyplom za zajęcie V miejsca w ogólnopolskim konkursie „Rozwój ma Wiele Twarzy”.
  20. Monika Grodzka dyplom za zajęcie II miejsca w Powiatowym Konkursie Recytatorskim „Wiersze znane i lubiane”
  21. Aleksandra Dancewicz nagroda w Dolnośląskim Konkursie Plastycznym „Wielkanocne Zwierzątko”
  22. Zespół Szkół Publicznych w Wołowie dyplom za zajęcie I miejsca w I etapie Eliminacji XVIII Edycji Turnieju Piłkarskiego Coca-Cola CUP 2016.
  23. Maja Hossa dyplom za zajęcie 1 miejsca w I Otwartym Turnieju Karate RYU SHUSEIKAN Wołów Cup 2016.
  24. Martyna Sierota dyplom za zajęcie 1 miejsca w I Otwartym Turnieju Karate RYU SHUSEIKAN Wołów Cup 2016.
  25. Milena Pietryszyn dyplom za zajęcie 1 miejsca w I Otwartym Turnieju Karate RYU SHUSEIKAN Wołów Cup 2016.
  26. Miłosz Pietryszyn dyplom za zajęcie 1 miejsca w I Otwartym Turnieju Karate RYU SHUSEIKAN Wołów Cup 2016.
  27. Dzieci z grupy „0” dyplom za zjęcie II miejsca w konkursie wiedzy matematyczno – logicznej „Matematyka na wesoło”.
  28. Kaja Grabowska dyplom za udział w II etapie Ogólnopolskiej Akademii Konkursu Wiedzy o Prawie dla szkół podstawowych i gimnazjów.
  29. Kaja Matuszewska dyplom za udział w II etapie Ogólnopolskiej Akademii Konkursu Wiedzy o Prawie dla szkół podstawowych i gimnazjów.
  30. Paulina Łapka dyplom za udział w II etapie Ogólnopolskiej Akademii Konkursu Wiedzy o Prawie dla szkół podstawowych i gimnazjów.
  31. Barbara Nohr dyplom za udział w II etapie Ogólnopolskiej Akademii Konkursu Wiedzy o Prawie dla szkół podstawowych i gimnazjów.
  32. Dzieci z oddziału „0” dyplom za udział w VII Olimpiadzie dydaktyczno – sportowej „My zdrowe dzieciaki”.
  33. Barbara Nohr zaświadczenie o uczestnictwie w zawodach ostatniego stopnia XVI Dolnośląskiego Konkursu Matematycznego zDolny Ślązak Gimnazjalista.
  34. Gimnazjum Publiczne nr 2 dyplom za zajęcie I miejsca w Eliminacjach Międzypowiatowych Gimnazjady Młodzieży w Piłce Nożnej Chłopców.
  35. Gimnazjum Publiczne nr 2 dyplom za zajęcie III miejsca w Finale Międzypowiatowych Gimnazjady Młodzieży w Piłce Nożnej Chłopców.
  36. Szkoła Podstawowa nr 1 dyplom za zajęcie I miejsca w finale powiatowym igrzysk młodzieży szkolnej w piłce nożnej dziewcząt.
  37. Szkoła Podstawowa nr 1 dyplom za zajęcie III miejsca w eliminacjach strefy wrocławskiej igrzysk młodzieży szkolnej w mini piłce ręcznej dziewcząt.   
  38. Mateusz Podlewski dyplom za udział w etapie rejonowym Ogólnopolskiego Konkursu „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1531-1683. Od Obertyna do Wiednia.”
  39. Miłosz Pietryszyn dyplom za zajęcie II miejsca w konkurencji Kumite chłopców 2003.
  40. Miłosz Pietrzyszyn dyplom za zajęcie II miejsca w konkurencji Kata Goju Ryu chłopców 2003-2002
  41. Zespół Szkół Publicznych w Wołowie dyplom za zajęcie I miejsca w Międzyszkolnym Turnieju o Puchar Żołnierzy Wyklętych w Piłce Nożnej Halowej.
  42. Milena Pietryszyn dyplom za zajęcie II miejsca w konkurencji Kihon dziewcząt 2007-2006.
  43. Szkoła Podstawowa nr 1 w Wołowie nagroda za udział w II Powiatowym Konkursie Recytatorskim „Wiersze znane i lubiane”.
  44. Gimnazjum Publiczne nr 2 w Wołowie dyplom za zajęcie III miejsca w Powiatowej Gimnazjadzie w Piłce Ręcznej Chłopców.
  45. Szkoła Podstawowa nr 1 w Wołowie dyplom za zajęcie I miejsca w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Mini Piłce Ręcznej Dziewcząt.
  46. Szkoła Podstawowa nr 1 w Wołowie dyplom za zajęcie I miejsca w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Mini Piłce Ręcznej Chłopców.
  47. Szymon Golinowski dyplom za zajęcie V miejsca w ogólnopolskim konkursie „Rozwój ma Wiele Twarzy”.
  48. Michał Źródłowski dyplom za zajęcie I miejsca w konkursie czytelniczym „Książkowy Pamiętnik”
  49. Aleksandra Przystupska dyplom za zajęcie V miejsca w ogólnopolskim konkursie „Rozwój ma Wiele Twarzy”.
  50. Kaja Grabowska dyplom za zajęcie V miejsca w ogólnopolskim konkursie „Rozwój ma Wiele Twarzy”.
  51. Monika Grodzka dyplom za zajęcie II miejsca w Powiatowym Konkursie Recytatorskim „Wiersze znane i lubiane”
  52. Aleksandra Dancewicz nagroda w Dolnośląskim Konkursie Plastycznym „Wielkanocne Zwierzątko”
  53. Zespół Szkół Publicznych w Wołowie dyplom za zajęcie I miejsca w I etapie Eliminacji XVIII Edycji Turnieju Piłkarskiego Coca-Cola CUP 2016.
  54. Maja Hossa dyplom za zajęcie 1 miejsca w I Otwartym Turnieju Karate RYU SHUSEIKAN Wołów Cup 2016.
  55. Martyna Sierota dyplom za zajęcie 1 miejsca w I Otwartym Turnieju Karate RYU SHUSEIKAN Wołów Cup 2016.
  56. Milena Pietryszyn dyplom za zajęcie 1 miejsca w I Otwartym Turnieju Karate RYU SHUSEIKAN Wołów Cup 2016.
  57. Miłosz Pietryszyn dyplom za zajęcie 1 miejsca w I Otwartym Turnieju Karate RYU SHUSEIKAN Wołów Cup 2016.
  58. Dzieci z grupy „0” dyplom za zjęcie II miejsca w konkursie wiedzy matematyczno – logicznej „Matematyka na wesoło”
  59. Kaja Grabowska dyplom za udział w II etapie Ogólnopolskiej Akademii Konkursu Wiedzy o Prawie dla szkół podstawowych i gimnazjów.
  60. Kaja Matuszewska dyplom za udział w II etapie Ogólnopolskiej Akademii Konkursu Wiedzy o Prawie dla szkół podstawowych i gimnazjów.
  61. Paulina Łapka dyplom za udział w II etapie Ogólnopolskiej Akademii Konkursu Wiedzy o Prawie dla szkół podstawowych i gimnazjów
  62. Barbara Nohr dyplom za udział w II etapie Ogólnopolskiej Akademii Konkursu Wiedzy o Prawie dla szkół podstawowych i gimnazjów
  63. Dzieci z oddziału „0” dyplom za udział w VII Olimpiadzie dydaktyczno – sportowej „My zdrowe dzieciaki”.
  64. Barbara Nohr zaświadczenie o uczestnictwie w zawodach ostatniego stopnia XVI Dolnośląskiego Konkursu Matematycznego zDolny Ślązak Gimnazjalista.
  65. Gimnazjum Publiczne nr 2 dyplom za zajęcie I miejsca w Eliminacjach Międzypowiatowych Gimnazjady Młodzieży w Piłce Nożnej Chłopców
  66. Gimnazjum Publiczne nr 2 dyplom za zajęcie III miejsca w Finale Międzypowiatowych Gimnazjady Młodzieży w Piłce Nożnej Chłopców
  67. Szkoła Podstawowa nr 1 dyplom za zajęcie I miejsca w finale powiatowym igrzysk młodzieży szkolnej w piłce nożnej dziewcząt.
  68. Szkoła Podstawowa nr 1 dyplom za zajęcie III miejsca w eliminacjach strefy wrocławskiej igrzysk młodzieży szkolnej w mini piłce ręcznej dziewcząt.
  69. Rafał Harwas dyplom za zajęcie II miejsca w kategorii Bieg na 100 m Gimnazjum w I Otwartym Memoriale Lekkoatletycznym im. Jana Szobera.
  70. Rafał Harwas dyplom za zajęcie I miejsca w kategorii Skok w dal Gimnazjum w I Otwartym Memoriale Lekkoatletycznym im. Jana Szobera.
  71. Julita Bronowicka dyplom za zajęcie I miejsca w kategorii skok w dal w I Otwartym Memoriale Lekkoatletycznym im. Jana Szobera.
  72. Marta Stankiewicz dyplom uznania za udział w III Powiatowym konkursie „Bądź bezpieczny! Dopalacze wypalają!”
  73. Natalia Szechnicka dyplom laureata za zajęcie II miejsca w VII Powiatowym Konkursie Językowym w kategorii język angielski dla uczniów szkół podstawowych.
  74. Agata Rogos dyplom laureata za zajęcie III miejsca w Powiatowym Konkursie Historyczno –Plastycznym „Herb mojego miasta/logo mojego przedszkola/szkoły”               w kategorii sześciolatki.
  75. Natalia Szechnicka dyplom laureata za zajęcie III miejsca w IX Powiatowym Konkursie Ortograficznym dla uczniów szkół podstawowych.
  76. Natalia Szechnicka dyplom laureata za zajęcie I miejsca Etapie Powiatowym Ogólnopolskiego Konkursu Ojczyzna Polszczyzny dla uczniów szkół podstawowych.
  77. Aleksandra Dancewicz dyplom laureata za zajęcie II miejsca w IX Powiatowym Konkursie Ortograficznym dla uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.
  78. Mikołaj Hruszowiec dyplom laureata za zajęcie III miejsca w konkursie „Czytaj z nami- projekt okładki do ulubionej książki Henryka Sienkiewicza.”
  79. Aleksandra Dancewicz dyplom laureata za zajęcie I miejsca w konkursie „Czytaj z nami- projekt okładki do ulubionej książki Henryka Sienkiewicza.”
  80. Aleksandra Dancewicz dyplom laureata za zajęcie I miejsca w XI Powiatowym Konkursie Matematycznym Omnibus w kategorii klas drugich.
  81. Barbara Nohr dyplom laureata za zajęcie II miejsca w VII Powiatowym Konkursie „Jestem świadomym konsumentem” 
  82. Krzysztof Leszkowicz dyplom laureata za zajęcie III miejsca w XI Powiatowym Konkursie Matematycznym Omnibus w kategorii klas trzecich.
  83. Anna Kokot dyplom laureata za  zajęcie III miejsca w VII Powiatowym Konkursie Językowym w kategorii język niemiecki dla uczniów szkół gimnazjalnych.
  84. Barbara Nohr dyplom finalisty za udział w XVI Dolnośląskim Konkursie Matematycznym zDolny Ślązak Gimnazjalista.
  85. Mateusz Mendak dyplom laureata za  zajęcie I miejsca w VII Powiatowym Konkursie Językowym w kategorii język angielski dla uczniów szkół gimnazjalnych.
  86. Paulina Łapka dyplom laureata za zajęcie II miejsca w Historycznym Konkursie Powiatowym „Ciekawe miejsce w moim mieście, mojej wsi –jego historia i współczesny obraz”
  87. Filip Sobolewski dyplom laureata za zajęcie III miejsca w VII Powiatowym Konkursie „Jestem świadomym konsumentem”
  88. Kaja Grabowska dyplom laureata za zajęcie I miejsca w VII Powiatowym Konkursie „Jestem świadomym konsumentem”
  89. Kaja Grabowska dyplom laureata za zajęcie I miejsca w w XI Powiatowym Konkursie Matematycznym Omnibus w kategorii klas trzecich.
  90. Alicja Kacik dyplom laureata za zajęcie III miejsca w XI Powiatowym Konkursie Matematycznym Plusik w kategorii klas czwartych.
  91. Jakub Grobelny dyplom laureata za zajęcie I miejsca w XI Powiatowym Konkursie Matematycznym Plusik w kategorii klas szóstych.
  92. Nina Burdzy dyplom laureata za zajęcie III miejsca w Etapie Powiatowym Ogólnopolskiego Konkursu Ojczyzny Polszczyzny dla uczniów szkół podstawowych.