Rok szkolny 2014/2015

1.      Zuzanna Chodorowska dyplom za udział w finale Maratonu Matematycznego 2014 w kategorii Szkoła Podstawowa i rozegranie 4 rund.

2.      Marcelina Bielecka dyplom za udział w finale Maratonu Matematycznego 2014 w kategorii Gimnazjum i rozegranie 1 rundy.

3.      Kaja Grabowska  dyplom za udział w finale Maratonu Matematycznego 2014 w kategorii Gimnazjum i rozegranie 1 rundy.

4. Julia Sadowska dyplom za udział w finale Maratonu Matematycznego 2014 w kategorii Szkoła Podstawowa i rozegranie 4 rund.

5.       Paulina Szerszeń dyplom za udział w finale Maratonu Matematycznego 2014 w kategorii Szkoła Podstawowa i rozegranie 4 rund.

6.        Klaudia Kindrat dyplom za udział w 5 Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska.

7.    Zespół Szkół Publicznych w Wołowie dyplom za udział w I Powiatowej Spartakiadzie pod nazwą „Poznaj nasz świat”.

8.    Julia Grzegorzewska dyplom za zajęcie II miejsca w konkurencji 50m grzbietowy z czasem 35,75 na Międzynarodowych Zawodach Pływackich Grand Prix Puchar Regionów i Miast Partnerskich Opola 2014.

9.      Mateusz Michoński dyplom za zajęcie III miejsca w XIII Otwartym Turnieju Powiatu Grodziskiego w Karate Kyokushin.

10.      Zuzanna Chodorowska, Amelia Szewc, Natalia Matusiak dyplom za zajęcie I miejsca w kategorii szkół podstawowych w XII Wrocławskim Matematycznym Marszu na Orientację.

11.      Mateusz Michoński dyplom za zajęcie III miejsca, w kategorii KATA w Ogólnopolskim Turnieju Karate Kyokushin.

12.      Zespół Szkół Publicznych w Wołowie Certyfikat za udział w projekcie „Szlachetna Paczka”.

13.      Kacper Toczek dyplom za udział w finale konkursu matematycznego KOMA  w kategorii „Gimnazja”.

14.      Kacper Górny dyplom za udział w finale konkursu matematycznego KOMA w kategorii „Gimnazja”.

15.      Barbara Nohr dyplom za udział w finale konkursu matematycznego KOMA w kategorii „Gimnazja”.

16.           Zespół Szkół Publicznych w Wołowie dyplom za zajęcie III miejsca w Eliminacjach Miejsko – Gminnych Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom” (grupa gimnazjum i szkoła podstawowa).

17.          Gimnazjum Publiczne nr 2 dyplom za udział w XIV edycji  Dolnośląskich Meczów Matematycznych w roku szkolnym 2014/2015.

18.          Szkoła Podstawowa nr 1 dyplom za zajęcie III miejsca w Finale Międzypowiatowym Dolnośląskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w minikoszykówce chłopców.

19.           Zuzanna Chlebowska za zajęcie III miejsca podczas gminnych eliminacji Dolnośląskiego Konkursu Recytatorskiego „Pegazik”.

20.   Aleksandra Rogos dyplom za zajęcie I miejsca w konkursie recytatorskim „Wiersze znane i lubiane”

21.      Sabina Sobień dyplom za zajęcie III miejsca w Mistrzostwach Makroregionu Dolnośląskiego Karate Kyokushin.

22.      Mateusz Michoński dyplom za zajęcie II miejsca w Mistrzostwach Makroregionu Dolnośląskiego Karate Kyokushin.

23.     Natalia Grzyb dyplom za zajęcie II miejsca w Eliminacjach Powiatowych Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom” w kategorii szkół podstawowych.

24.      Natalia Matusiak dyplom za udział w etapie wojewódzkim Ogólnopolskiego Konkursu im. mjra Marka Gajewskiego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 972-1514. Od Cedyni do Orszy” w kategorii szkół podstawowych.

25.      Antonina Godlewska dyplom za zajęcie I miejsca Układy formalne. Puchar Polskiej Federacji Taekwon-Do.

26.      Filip Godłewski dyplom za zajęcie I miejsca Układy formalne. Puchar Polskiej Federacji Taekwon-Do.

27.      Filip Godłewski dyplom za zajęcie I miejsca Walki Bong Matsogi. Puchar Polskiej Federacji Taekwon-Do.

28.      Reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 1 w Wołowie dyplom za udział w półfinałach XIV edycji Dolnośląskich Meczów Matematycznych w roku szkolnym 2014/2015.

29.      Magdalena Rojek dyplom za zajęcie I miejsca w Powiatowym Konkursie Piosenki Polskiej.

30.      Zuzanna Chlebowska dyplom za zajęcie I miejsca w Powiatowym Konkursie Piosenki Polskiej.

31.      Monika Kornaj wyróżnienie w kategorii szkół gimnazjalnych klas I-III w 12 Konkursie Plastycznym pt. Narysuj Konkurs.

32.      Mateusz Michoński dyplom za zajęcie III miejsca w konkursie semi kontakt juniorów.

33.  Zuzanna Chlebowska dyplom za zajęcie pierwszego miejsca w VI Powiatowym Konkursie Językowym w kategorii język niemiecki dla uczniów szkół gimnazjalnych.

34.  Sabina Sobień dyplom za zajęcie III miejsca w konkursie „Jan Paweł II – Człowiek – Polak – Święty”

35.  Kaja Matuszewska wyróżnienie za udział w X Powiatowym Konkursie Matematycznym „PLUSIK”.

36.  Patryk Prewendowski wyróżnienie za udział w X Powiatowym Konkursie Matematycznym „OMNIBUS”

37.  Monika Kornaj dyplom za zajęcie I miejsca w w konkursie „Jan Paweł II – Człowiek – Polak – Święty”

38.  Mateusz Szymański dyplom za zajęcie trzeciego miejsca w VI Powiatowym Konkursie Językowym w kategorii język niemiecki dla uczniów szkół gimnazjalnych.

39.  Natalia Gołębiowska dyplom laureata za zajęcie II miejsca w VI Powiatowym Konkursie „Jestem świadomym konsumentem”

40.  Barbara Nohr dyplom laureata za udział w X Powiatowym Konkursie Matematycznym „OMNIBUS”

41.  Kinga Teodorska wyróżnienie za udział w X Powiatowym Konkursie Matematycznym „OMNIBUS”

42.  Ewa Jarocka dyplom za zajęcie trzeciego miejsca w VI Powiatowym Konkursie Językowym w kategorii język angielski.

42.  Kacper Toczek dyplom laureata za zajęcie I miejsca w VI Powiatowym Konkursie „Jestem świadomym konsumentem”

43.  Szkoła Podstawowa nr 1 dyplom za zajęcie VI miejsca w Olimpiadzie Zdrowia.

44.  Gimnazjum Publiczne nr 2 dyplom za zajęcie III miejsca w Olimpiadzie Zdrowia.