Szkoła Podstawowa nr 1 w Wołowie

Rok szkolny 2014/2015

1.      Zuzanna Chodorowska dyplom za udział w finale Maratonu Matematycznego 2014 w kategorii Szkoła Podstawowa i rozegranie 4 rund.

 

2.      Marcelina Bielecka dyplom za udział w finale Maratonu Matematycznego 2014 w kategorii Gimnazjum i rozegranie 1 rundy.

 

3.      Kaja Grabowska  dyplom za udział w finale Maratonu Matematycznego 2014 w kategorii Gimnazjum i rozegranie 1 rundy.


4. Julia Sadowska dyplom za udział w finale Maratonu Matematycznego 2014 w kategorii Szkoła Podstawowa i rozegranie 4 rund.

 

5.       Paulina Szerszeń dyplom za udział w finale Maratonu Matematycznego 2014 w kategorii Szkoła Podstawowa i rozegranie 4 rund.


 6.        Klaudia Kindrat dyplom za udział w 5 Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska.


 

7.    Zespół Szkół Publicznych w Wołowie dyplom za udział w I Powiatowej Spartakiadzie pod nazwą „Poznaj nasz świat”.


 

8.    Julia Grzegorzewska dyplom za zajęcie II miejsca w konkurencji 50m grzbietowy z czasem 35,75 na Międzynarodowych Zawodach Pływackich Grand Prix Puchar Regionów i Miast Partnerskich Opola 2014.


 

9.      Mateusz Michoński dyplom za zajęcie III miejsca w XIII Otwartym Turnieju Powiatu Grodziskiego w Karate Kyokushin.


 

10.      Zuzanna Chodorowska, Amelia Szewc, Natalia Matusiak dyplom za zajęcie I miejsca w kategorii szkół podstawowych w XII Wrocławskim Matematycznym Marszu na Orientację.


 

11.      Mateusz Michoński dyplom za zajęcie III miejsca, w kategorii KATA w Ogólnopolskim Turnieju Karate Kyokushin.


 

12.      Zespół Szkół Publicznych w Wołowie Certyfikat za udział w projekcie „Szlachetna Paczka”.


 

13.      Kacper Toczek dyplom za udział w finale konkursu matematycznego KOMA  w kategorii „Gimnazja”.


 

14.      Kacper Górny dyplom za udział w finale konkursu matematycznego KOMA w kategorii „Gimnazja”.


 

15.      Barbara Nohr dyplom za udział w finale konkursu matematycznego KOMA w kategorii „Gimnazja”.

 

16.           Zespół Szkół Publicznych w Wołowie dyplom za zajęcie III miejsca w Eliminacjach Miejsko – Gminnych Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom” (grupa gimnazjum i szkoła podstawowa).


17.          Gimnazjum Publiczne nr 2 dyplom za udział w XIV edycji  Dolnośląskich Meczów Matematycznych w roku szkolnym 2014/2015.


18.          Szkoła Podstawowa nr 1 dyplom za zajęcie III miejsca w Finale Międzypowiatowym Dolnośląskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w minikoszykówce chłopców.


19.           Zuzanna Chlebowska za zajęcie III miejsca podczas gminnych eliminacji Dolnośląskiego Konkursu Recytatorskiego „Pegazik”.


20.   Aleksandra Rogos dyplom za zajęcie I miejsca w konkursie recytatorskim „Wiersze znane i lubiane”


21.      Sabina Sobień dyplom za zajęcie III miejsca w Mistrzostwach Makroregionu Dolnośląskiego Karate Kyokushin.


22.      Mateusz Michoński dyplom za zajęcie II miejsca w Mistrzostwach Makroregionu Dolnośląskiego Karate Kyokushin.


23.     Natalia Grzyb dyplom za zajęcie II miejsca w Eliminacjach Powiatowych Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom” w kategorii szkół podstawowych.


 

24.      Natalia Matusiak dyplom za udział w etapie wojewódzkim Ogólnopolskiego Konkursu im. mjra Marka Gajewskiego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 972-1514. Od Cedyni do Orszy” w kategorii szkół podstawowych.


 

25.      Antonina Godlewska dyplom za zajęcie I miejsca Układy formalne. Puchar Polskiej Federacji Taekwon-Do.


 

26.      Filip Godłewski dyplom za zajęcie I miejsca Układy formalne. Puchar Polskiej Federacji Taekwon-Do.

 

 

27.      Filip Godłewski dyplom za zajęcie I miejsca Walki Bong Matsogi. Puchar Polskiej Federacji Taekwon-Do.


 

28.      Reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 1 w Wołowie dyplom za udział w półfinałach XIV edycji Dolnośląskich Meczów Matematycznych w roku szkolnym 2014/2015.


 

29.      Magdalena Rojek dyplom za zajęcie I miejsca w Powiatowym Konkursie Piosenki Polskiej.


 

30.      Zuzanna Chlebowska dyplom za zajęcie I miejsca w Powiatowym Konkursie Piosenki Polskiej.


 

31.      Monika Kornaj wyróżnienie w kategorii szkół gimnazjalnych klas I-III w 12 Konkursie Plastycznym pt. Narysuj Konkurs.


 

32.      Mateusz Michoński dyplom za zajęcie III miejsca w konkursie semi kontakt juniorów.


33.  Zuzanna Chlebowska dyplom za zajęcie pierwszego miejsca w VI Powiatowym Konkursie Językowym w kategorii język niemiecki dla uczniów szkół gimnazjalnych.


34.  Sabina Sobień dyplom za zajęcie III miejsca w konkursie „Jan Paweł II – Człowiek – Polak – Święty”


35.  Kaja Matuszewska wyróżnienie za udział w X Powiatowym Konkursie Matematycznym „PLUSIK”.


36.  Patryk Prewendowski wyróżnienie za udział w X Powiatowym Konkursie Matematycznym „OMNIBUS”


37.  Monika Kornaj dyplom za zajęcie I miejsca w w konkursie „Jan Paweł II – Człowiek – Polak – Święty”


38.  Mateusz Szymański dyplom za zajęcie trzeciego miejsca w VI Powiatowym Konkursie Językowym w kategorii język niemiecki dla uczniów szkół gimnazjalnych.


39.  Natalia Gołębiowska dyplom laureata za zajęcie II miejsca w VI Powiatowym Konkursie „Jestem świadomym konsumentem”


40.  Barbara Nohr dyplom laureata za udział w X Powiatowym Konkursie Matematycznym „OMNIBUS”


41.  Kinga Teodorska wyróżnienie za udział w X Powiatowym Konkursie Matematycznym „OMNIBUS”


42.  Ewa Jarocka dyplom za zajęcie trzeciego miejsca w VI Powiatowym Konkursie Językowym w kategorii język angielski.


42.  Kacper Toczek dyplom laureata za zajęcie I miejsca w VI Powiatowym Konkursie „Jestem świadomym konsumentem”


43.  Szkoła Podstawowa nr 1 dyplom za zajęcie VI miejsca w Olimpiadzie Zdrowia.


44.  Gimnazjum Publiczne nr 2 dyplom za zajęcie III miejsca w Olimpiadzie Zdrowia.