Szkoła Podstawowa nr 1 w Wołowie

Rok szkolny 2013/2014

1.    Zespół Szkół Publicznych w Wołowie wyróżnienie za raport z akcji „Sprzątanie Świata edycja 2013” II Piknik   Ekologiczny

2.      Zespół Szkół Publicznych w Wołowie za zaprezentowanie swojej działalności na II Pikniku Ekologicznym 2013

 

3.      Zespół Szkół Publicznych za udział w II Pikniku Ekologicznym 2013 „Ziemi nie truje ten kto śmieci segreguje”

 

4.      Reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 1 dyplom za udział w XI Wrocławskim Matematycznym Marszu na Orientację.

 

5. Zuzanna Chodorowska, Natalia Matusiak, amelia Szewc dyplom za zajęcie V miejsca w kategorii szkoły podstawowe w XI Wrocławskim Matematycznym Marszu na Orientację.

 

6.      Reprezentacja Gimnazjum Publicznego nr 2 dyplom za udział w XI Wrocławskim Matematycznym Marszu na Orientację.

 

7.      Publiczne Gimnazjum nr 2 w Wołowie za zajecie II miejsca w Finale Powiatowym Gimnazjady Młodzieży w Koszykówce Dziewcząt.

 

8.      Monika Kornaj wyróżnienie w konkursie plastycznym „Lekarze lasu”

 

9.      Wiktoria Bilkiewicz wyróżnienie w konkursie plastycznym „Lekarze lasu”

 

10.  Nina Burdzy wyróżnienie w konkursie plastycznym „Lekarze lasu”

 

11.  Nikola Słupska dyplom za zajęcie IV miejsca w Technikach Specjalnych w Mistrzostwach Polskiej Federacji Taekwon – do 2013.

 

12.  Nikola Słupska dyplom za zajęcie II miejsca w Bong Matsogi w Mistrzostwach Polskiej Federacji Taekwon- do 2013.

 

13.  Dominika Balińska dyplom dla wolontariuszki za zaangażowanie w prace na rzecz Fundacji „Złote Psy”.

 

14.  Bartosz Furtak dyplom dla wolontariusza za zaangażowanie w prace na rzecz Fundacji „Złote Psy”.

 

15.  Julia Kubrak za zajęcie III miejsca w konkursie plastycznym „Dolny Śląsk w Unii Europejskiej”.

 

16.  Adrian Bajcar dyplom za uczestnictwo w etapie rejonowym Ogólnopolskiego Konkursu im. Marka Gajewskiego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1939 – 1945. Polski czyn zbrojny w okresie II wojny światowej” w kategorii szkół gimnazjalnych.

 

17.  Jakub Maciejewski dyplom za uczestnictwo w etapie rejonowym Ogólnopolskiego Konkursu im. Marka Gajewskiego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1939 – 1945. Polski czyn zbrojny w okresie II wojny światowej” w kategorii szkół gimnazjalnych.

 

18.  Mateusz Mendak dyplom za uczestnictwo w etapie rejonowym Ogólnopolskiego Konkursu im. Marka Gajewskiego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1939 – 1945. Polski czyn zbrojny w okresie II wojny światowej” w kategorii szkół gimnazjalnych.

 

19.  Publiczne Gimnazjum Nr 2 w Wołowie dyplom za zajęcie II miejsca w Finale Powiatowym Gimnazjady Młodzieży w Koszykówce Chłopców.

 

20.  Publiczne Gimnazjum nr 2 w Wołowie dyplom za zajęcie II miejsca w Finale Powiatowym Gimnazjady Młodzieży w Koszykówce Dziewcząt.

 

21.  Gimnazjum Publiczne nr 2 w Wołowie dyplom za zajęcie III miejsca w eliminacjach Międzypowiatowych Gimnazjady Młodzieży w Koszykówce Dziewcząt.

 

22.  Szkoła Podstawowa nr 1 w Wołowie dyplom za zajęcie I miejsca w Gminnych Rozgrywkach Minikoszykówki Chłopców.

 

23.  Szkoła Podstawowa nr 1 w Wołowie dyplom za zajęcie II miejsca w Gminnych Rozgrywkach Minikoszykówki Dziewcząt.


 

24.   Martyna Futoma dyplom za zajęcie 5 miejsca w VIII mityngu pływackim o Puchar Prezydenta Miasta Kalisza na idystansie 50 m motylkowy.

 

 

25.      Martyna Futoma  dyplom za zajęcie 3 miejsca w konkurencji 100 m grzbietowym kat. C II Otwarte Mistrzostwa Ostrzeszowa w pływaniu.

 

26.      Martyna Futoma  dyplom za zajęcie 3 miejsca w konkurencji 100 m zmiennym           kat. C II Otwarte Mistrzostwa Ostrzeszowa w pływaniu.

 

27.      Martyna Futoma dyplom za zajęcie 5 miejsca w VI mitingu pływackim „Szukamy następców Artura Wojdata”

 

28.      Martyna Futoma dyplom XII Otwarte Zawody Pływackie o Puchar Prezydenta Miasta Jeleniej Góry za zajęcie III miejsca na dystansie 50 m stylem grzbietowym.

 

29.      Natalia Futoma dyplom za zajęcie III miejsca w pływaniu kategoria dziewczęta do 17 lat.

 

30.      Martyna Futoma dyplom za zajęcie I miejsca w pływaniu kategoria dziewczęta do 13 lat.

 

31.      Martyna Futoma dyplom za zajęcie III miejsca w  Biegu Sybiraka.

 

32.      Martyna Futoma dyplom za zajęcie I miejsca w wieloboju w Mikołajkowym Turnieju Pływackim.

 

33.  Filip Przybyłowicz dyplom za zajęcie II miejsca w wieloboju w Mikołajkowym Turnieju Pływackim.

 

34.  Drużyna Gimnazjum nr 2 dyplom za zakwalifikowanie się do finału bloku matematycznego konkursu Liga Naukowa w roku szkolnym 2013/2014.

 

35. Publiczne Gimnazjum nr 2 w Wołowie dyplom za zajęcie II miejsca w Finale Powiatowym Gimnazjady Młodzieży w piłce nożnej chłopców.


36. Zespół Szkół Publicznych w Wołowie dyplom za udział w spotkaniu „Ratuj z sercem”, które było częścią 22.  Finału wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.


 

37.Alicja Korona wyróżnienie w IV Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym Ikony Popkultury w kategorii wiekowej 14-17 lat.


 

38. Kaja Grabowska dyplom za udział w finale III Mistrzostw Dolnego Śląska w Sudoku.


 

39. Dominika Cieleń dyplom za udział w finale III Mistrzostw Dolnego Śląska w Sudoku.


 

40. Natalia Matusiak dyplom za udział w finale III Mistrzostw Dolnego Śląska w Sudoku.


 

41. Kaja Teodorska dyplom za udział w finale III Mistrzostw Dolnego Śląska w Sudoku.


 

42. Dawid Durys dyplom za udział w finale III Mistrzostw Dolnego Śląska w Sudoku.


 

43. Przemysław Filipowicz dyplom za udział w finale III Mistrzostw Dolnego Śląska w Sudoku.


 

44. Katarzyna Maniszewska dyplom za udział w finale III Mistrzostw Dolnego Śląska w Sudoku.


 

45.Julia Sala dyplom za udział w finale III Mistrzostw Dolnego Śląska w Sudoku.


 

46. Kaja Matuszewska dyplom za udział w finale III Mistrzostw Dolnego Śląska w Sudoku.


 

47.Natalia Gołębiowska dyplom za udział w VIII Dolnośląskim Konkursie Geograficznym „ALFRED” „Australia i Oceania – świat na Antypodach”.

 

48. Alicja Korona wyróżnienie w IV Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym Ikony Popkultury w kategorii wiekowej 14-17 lat.


49.      Kaja Grabowska dyplom za udział w finale III Mistrzostw Dolnego Śląska w Sudoku.


50.      Dominika Cieleń dyplom za udział w finale III Mistrzostw Dolnego Śląska w Sudoku.


51.      Natalia Matusiak dyplom za udział w finale III Mistrzostw Dolnego Śląska w Sudoku.


52.      Kaja Teodorska dyplom za udział w finale III Mistrzostw Dolnego Śląska w Sudoku.


53.      Dawid Durys dyplom za udział w finale III Mistrzostw Dolnego Śląska w Sudoku.


54.      Przemysław Filipowicz dyplom za udział w finale III Mistrzostw Dolnego Śląska w Sudoku.


55.      Katarzyna Maniszewska dyplom za udział w finale III Mistrzostw Dolnego Śląska w Sudoku.


56.      Julia Sala dyplom za udział w finale III Mistrzostw Dolnego Śląska w Sudoku.


57.      Kaja Matuszewska dyplom za udział w finale III Mistrzostw Dolnego Śląska w Sudoku.


58.      Natalia Gołębiowska dyplom za udział w VIII Dolnośląskim Konkursie Geograficznym „ALFRED” „Australia i Oceania – świat na antypodach”.


59. Zespół Szkół Publicznych w Wołowie podziękowania za wkład w organizacji akcji „Góra Grosza”przeprowadzona   pod patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej na rzecz Domów dla Dzieci i zawodowych rodzin zastępczych.


60. Dyrekcja, Grono Pedagogiczne oraz Uczniowie Zespołu Szkół Publicznych w Wołowie podziękowania                     za udział w akcji „Złotówka dla św. Mikołaja” organizowanej przez Caritas na rzecz dzieci z Domu Dziecka.


61. Gimnazjum Publiczne nr 2 dyplom za udział w etapie rejonowym Dolnośląskiego Konkursu „Jestem bezpieczny w domu, w szkole i na drodze”.


62. Szkoła Podstawowa nr 1 w Wołowie dyplom za udział w etapie rejonowym Dolnośląskiego Konkursu „Jestem bezpieczny w domu, w szkole i na drodze”.


63. Szkoła Podstawowa nr 1 w Wołowie certyfikat za udział w ogólnopolskim programie „Śniadanie daje moc” będącego elementem edukacji zdrowotnej.


64. Sebastian Kalinicki dyplom za udział w XIX Dolnośląskim Konkursie Recytatorskim PEGAZIK.


65. Martyna Futoma dyplom za zajęcie 2 miejsca w Ogólnopolskich Zawodach Pływackich w Sprincie o Puchar Klubu Kibica na dystansie 50m motylkowyw kategorii wiekowej 13 lat.


66.  Katarzyna Reder dyplom za zajęcie II miejsca w Konkursie Recytatorskim.

 

67. Zuzanna Nowak dyplom za zajęcie II miejsca w Konkursie Recytatorskim.

 

68.     Cyryl Wieleba dyplom za zajęcie III miejsca w Konkursie Recytatorskim.

 

69.     Anika Owczarzak dyplom za zajęcie III miejsca w Konkursie Recytatorskim.

 

70.     Tymoteusz Janicki dyplom za zajęcie III miejsca w Konkursie Recytatorskim.

 

71.      Julia Pisching dyplom za zajęcie III miejsca w Konkursie Recytatorskim.

 

72.     Daria Nowosad wyróżnienie za udział w Konkursie Recytatorskim.

 

73.      Adam Serwatyński wyróżnienie za udział w Konkursie Recytatorskim.

 

74.      Natalia Harwas wyróżnienie za udział w Konkursie Recytatorskim.

 

75.      Antonina Godlewska wyróżnienie za udział w Konkursie Recytatorskim.


76.     Martyna Futoma dyplom za zajęcie 1 miejsca w wyścigu na dystansie 100 m w Drużynowym Wieloboju Pływackim i Zwodach Pływackich.

 

77.     Martyna Futoma dyplom za zajęcie 2 miejsca w wyścigu na dystansie 50 m motylkowy na Drużynowym Wieloboju Pływackim i Zawodach Pływackich.

 

78.    Martyna Futoma dyplom za zajęcie 2 miejsca w konkurencji 100m zmiennym w Dolnobrzeskich Zawodach Pływackich o Puchar Burmistrza Brzegu Dolnego w Sprincie 2014.

 

79.    Martyna Futoma dyplom uznania za dotychczasowe wyniki sportowe w pływaniu wraz z życzeniami dalszych sukcesów sportowych.

 

80.    Martyna Futoma dyplom za zajęcie I miejsca w plebiscycie na Najpopularniejszą Nadzieję Sportu gminy Brzeg Dolny 2013

 

81.   Martyna Futoma dyplom za zajęcie 2 miejsca 100 m motylkowym w Dolnobrzeskich Zawodach Pływackich o Puchar Burmistrza Brzegu Dolnego w Sprincie 2014.

 

82.   Martyna Futoma dyplom za zajęcie 2 miejsca w konkurencji 50m motylkowym w Dolnobrzeskich Zawodach Pływackich o Puchar Burmistrza Brzegu Dolnego w Sprincie 2014.

 

83.  Oddział przedszkolny 02 dyplom za udział w konkursie „Wołów Moje Miasto”.


 

84.   Joanna Błażewska dyplom laureata za zajęcie II miejsca w V Powiatowym Konkursie „Jestem świadomym konsumentem” w kategorii szkoły gimnazjalne.

 

85.    Dawid Durys dyplom laureata za zajęcie I  miejsca w V Powiatowym Konkursie „Jestem świadomym konsumentem” w kategorii szkoły gimnazjalne.

 

86.    Dominika Balińska dyplom laureata za zajęcie II miejsca w V Powiatowym Konkursie „Jestem świadomym konsumentem” w kategorii szkoły gimnazjalne.

 

87.    Natalia Stefanik dyplom laureata za zajęcie III miejsca w V Powiatowym Konkursie „Jestem świadomym konsumentem” w kategorii szkoły gimnazjalne.

 

88     Jadwiga Matusiak dyplom laureata za zajęcie II miejsca w Powiatowym Konkursie Ortograficznym dla uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.

 

89.    Kaja Fura dyplom laureata za zajęcie III miejsca w konkursie „Najpiękniejszy strój ludowy”

 

90.    Anna Bobrowicz dyplom za zajęcie pierwszego miejsca w V Powiatowym Konkursie Językowym w kategorii język angielski.

 

91.    Klaudia Krause wyróżnienie w konkursie „Najpiękniejszy strój ludowy”

 

92.    Dawid Durys wyróżnienie w IX Powiatowym Konkursie Matematycznym Omnibus.

 

93.   Bartosz Zasański wyróżnienie w IX Powiatowym Konkursie Matematycznym Plusik.

 

94.   Barbara Nohr dyplom laureata za zajęcie I miejsca w IX Powiatowym Konkursie Matematycznym Omnibus.

 

95.   Anna Kokot wyróżnienie w IX Powiatowym Konkursie Matematycznym Omnibus.


 

96.      Natalia Ziajka dyplom laureata za zajęcie I miejsca w Powiatowym Konkursie Ortograficznym.


 

97.   Anna Bobrowicz dyplom za zajęcie II miejsca w I Powiatowym Konkursie dla Pianistów Amatorów kategoria III: Gimnazjum


 

98.     Anna Bobrowicz dyplom za zajęcie III miejsca w II Powiatowym Konkursie dla Pianistów Amatorów im. Sławomira Mielko.


 

99.    Anna Bobrowicz podziękowanie za pomoc w budowie Ośrodka Rehabilitacyjno – Opiekuńczo – Wychowawczego „Niezwykła Kraina”.


 

100.    Milena Pietryszyn list gratulacyjny za udział w II Powiatowym Konkursie dla Pianistów Amatorów im. Sławomira Mielko.


 

101.    Milena Pietryszyn dyplom za zajęcie II miejsca w II Powiatowym Konkursie dla Pianistów Amatorów im. Sławomira Mielko.


 

102.  Julia Sala dyplom za udział w II Powiatowym Konkursie dla Pianistów Amatorów im. Sławomira Mielko.


 

103.   Julia Sala list gratulacyjny za udział w II Powiatowym Konkursie dla Pianistów Amatorów im. Sławomira Mielko.


 

104.   Zespół Szkół Publicznych w Wołowie dyplom za zajęcie I i VIII miejsca w Olimpiadzie Zdrowia.