Szkoła Podstawowa nr 1 w Wołowie

Rok szkolny 2011/2012

  1. Martyna Reguła za udział w finale Maratonu Matematycznego 2011 w kategorii szkół podstawowych i rozegranie 2 rund
  2. Patryk Prewendowski za udział w finale Maratonu Matematycznego 2011 w kategorii szkół podstawowych i rozegranie 3 rund
  3. Przemysław Filipowicz za udział w finale Maratonu Matematycznego 2011  w kategorii szkół podstawowych i rozegranie 3 rund
  4. Barbara Nohr za udział w finale Maratonu Matematycznego 2011 w kategorii szkół podstawowych i rozegranie 2 rund
  5. Karolina Tkaczyk za udział w finale Maratonu Matematycznego 2011 w kategorii gimnazjum i rozegranie 3 rund
  6. Bartosz Baszniak za udział w finale Maratonu Matematycznego 2011 w kategorii gimnazjum i rozegranie 5 rund
  7. Krzysztof Agieńczuk za udział w finale Maratonu Matematycznego 2011 w kategorii gimnazjum i rozegranie 3 rund
  8. Miłosz Pietryszyn za zajęcie I miejsca w IV Biegu Sybiraka kategoria chłopcy II kl. Dystans 270 m
  9. Jacqueline Pazos Kempka za udział w finale Maratonu Matematycznego 2011  w kategorii gimnazjum i rozegranie 4 rund
  10. Michał Markiewicz za zajęcie II miejsca w IV Biegu Sybiraka kategoria chłopcy II – III kl. Dystans 1200 m
  11. Zespół Szkół Publicznych w Wołowie podziękowania za udział w VIII Festynie Parafialnym Parafii pw. Św. Karola Boromeusza
  12. Filip Przybyłowicz wyróżnienie w konkursie „Leśne uroczysko” organizowanym przez Ligę Ochrony Przyrody Okręg we Wrocławiu
  13. Paulina Szerszeń wyróżnienie w konkursie „Leśne uroczysko” organizowanym przez Ligę Ochrony Przyrody Okręg we Wrocławiu
  14. Zespół Szkół Publicznych w Wołowie podziękowania za udział w akcji „ Zapalmy znicz na polskim cmentarzu na Kresach Wschodnich 2011” organizowanym przez wołowskie koło Towarzystwa Miłośników Kultury Kresowej
  15. Paulina Szerszeń wyróżnienie w konkursie plastycznym „Czym jest dla mnie niepodległość” zorganizowanym  w ramach obchodów Narodowego Święta Niepodległości
  16. Joanna Zając za zajęcie III miejsca w kategorii gimnazja i szkoły podstawowe w VIII Powiatowym Spotkaniu z Piosenką Patriotyczną zorganizowanym przez Dolnobrzeski Ośrodek Kultury
  17. Bartosz Maciejewski za zajęcie III miejsca w konkursie na prezentację multimedialną „Myślistwo ekscentryczne hobby czy konieczność” organizowanym przez Ligę Ochrony Przyrody Okręg we Wrocławiu
  18. Krzysztof Leszkowicz za udział w finale konkursu matematycznego KOMA  w kategorii szkoły podstawowe
  19. Albert Łosiewicz za udział w finale konkursu matematycznego KOMA  w kategorii szkoły podstawowe
  20. Michał Pelc za udział w finale konkursu matematycznego KOMA  w kategorii szkoły podstawowe
  21. Kacper Toczek za udział w finale konkursu matematycznego KOMA  w kategorii szkoły podstawowe
  22. Zespół Szkół Publicznych w Wołowie za zajęcie III miejsca w konkursie na sztukę teatralną dotyczącą tematyki HIV/ AIDS oraz uzależnień organizowanym przez Państwową Inspekcję Sanitarną
  23. Jakub Maciejewski za zajęcie I miejsca w kategorii Junior w klasie Modele Lotnicze V Wrocławskich Mikołajek Modelarskich „Światowid 2011”
  24. Bartosz Maciejewski najlepszy junior z Wołowskiego Ośrodka Kultury za Model HOPLITA V Wrocławskich Mikołajek Modelarskich „Światowid 2011”
  25. Zespół Szkół Publicznych w Wołowie laureat VI edycji akcji „Ożywić pola. Rok sarny”
  26. Zespół Szkół Publicznych w Wołowie za zorganizowanie akcji zbiórki karmy dla zwierząt ze schroniska dla bezdomnych zwierząt we Wrocławiu
  27. Patryk Sirant za zajęcie I miejsca w konkursie „Żyj bezpiecznie i ekologicznie z gazem ziemnym” organizowanym przez Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownicze SA
  28. Hubert Walichnowski za zajęcie I miejsca w konkursie „Żyj bezpiecznie i ekologicznie z gazem ziemnym” organizowanym przez Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownicze SA
  29. Adrian Bajcar za zajęcie I miejsca w konkursie „Żyj bezpiecznie i ekologicznie  z gazem ziemnym” organizowanym przez Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownicze SA
  30. Jadwiga Matusiak za zajęcie I miejsca w konkursie „Żyj bezpiecznie i ekologicznie z gazem ziemnym” organizowanym przez Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownicze SA
  31. Michał Pelc finalista IX Dolnośląskiego Konkursu Matematycznego „zDolny Ślązaczek”
  32. Zespół Szkół Publicznych w Wołowie (Szkoła Podstawowa) za zajęcie III miejsca w Eliminacjach Miejsko – Gminnych  Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”
  33. Zespół Szkół Publicznych w Wołowie (Gimnazjum) za zajęcie II miejsca w Eliminacjach Miejsko – Gminnych  Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom
  34. Zespół Szkół Publicznych w Wołowie za udział w II Gminnym Konkursie Piosenki Polskiej zorganizowanym przez Zespół Szkół Publicznych w Lubiążu
  35. Joanna Zając za zajęcie II miejsca w II Gminnym Konkursie Piosenki Polskiej w kategorii Solista – gimnazjum organizowanym przez Zespół Szkół Publicznych w Lubiążu
  36. Anna Orłowska – Rogos za przygotowanie Aleksandry Przystupskiej do XVII Dolnośląskiego Konkursu Recytatorskiego „Pegazik”
  37. Aleksandra Przystupska za wyróżnienie podczas powiatowych eliminacji XVII Dolnośląskiego Konkursu Recytatorskiego „Pegazik”
  38. Jakub Franke za udział w IV Dolnośląskim Konkursie Nauk Przyrodniczych „Victor”
  39. Krzysztof Agieńczuk za udział w IV Dolnośląskim Konkursie Nauk Przyrodniczych „Victor”
  40. Krzysztof Agieńczuk za zajęcie II miejsca w IV Dolnośląskim Konkursie Nauk Przyrodniczych „Victor”
  41. Jadwiga Matusiak za zajęcie III miejsca w Małym Finale Ogólnopolskiego Konkursu Ojczyzny Polszczyzny 2011/2012
  42. Marta Michalska wyróżnienie w Konkursie Plastycznym „Francja moimi oczami”
  43. Marcelina Brzózka za zajęcie I miejsca w VII edycji festiwalu „Mikrofon dla przedszkolaka” podczas Majówki 2012
  44. Alicja Oksanicz za zajęcie I miejsca w VII edycji festiwalu „Mikrofon dla przedszkolaka” podczas Majówki 2012
  45. Gimnazjum Publiczne nr 2 za zajęcie 7 miejsca w VI Międzygimnazjalnym Interdyscyplinarnym Konkursie o Laur Hugona
  46. Gimnazjum Publiczne nr 2 za udział w VI Międzygimnazjalnym Interdyscyplinarnym Konkursie o Laur Hugona
  47. Paulina Grzegorczyk za zdobycie II miejsca w ogólnopolskim konkursie plastycznym „Mam talent i umiejętności”
  48. Zespół Szkół Publicznych w Wołowie za zajęcie VI miejsca w Olimpiadzie Zdrowia
  49. Roksana Broda za zajęcie III miejsca w Powiatowym Turnieju Wiedzy o Policji zorganizowanym w Szkołach Gimnazjalnych Powiatu Wołowskiego
  50. Dzieci z oddziału przedszkolnego z Zespołu Szkół Publicznych w Wołowie za udział w Olimpiadzie „My zdrowe dzieciaki”
  51. Zespół Szkół Publicznych w Wołowie za realizację Programu Edukacyjno – Terapeutycznego Ortograffiti
  52. Norbert Grynienko wyróżnienie w II edycji konkursu plastycznego „Namaluj mi historię”: „Sportowy Wrocław”
  53. Zespół Szkół Publicznych podziękowania za udział w VII edycji konkursu „Komputerowy Mistrz”
  54. Roksana Broda wyróżnienie w konkursie Pentel 2012
  55. Marta Michalska brązowa nagroda w konkursie Pentel 2012
  56. Kacper Toczek za zajęcie III miejsca w siódmej edycji konkursu międzyszkolnego „Komputerowy Mistrz”
  57. Aleksandra Przystupska wyróżnienie w IV Powiatowym Konkursie Historycznym „Dzieje Powiatu Wołowskiego. Powiat Wołowski jakiego nie znacie” w kategorii Prezentacja Power Point
  58. Krzysztof Agieńczuk za zajęcie III miejsca w III Powiatowym Konkursie Językowym w kategorii Język Angielski dla szkół gimnazjalnych
  59. Kaja Grabowska wyróżnienie w II Powiatowym Konkursie Językowym w kategorii Język Niemiecki dla uczniów szkół podstawowych
  60. Anna Kokot za zajęcie III miejsca w IV Powiatowym Konkursie Historycznym „Dzieje Powiatu Wołowskiego. Powiat Wołowski jakiego nie znacie” w kategorii prezentacja Power Point
  61. Dawid Durys za zajęcie II miejsca w VII Powiatowym Konkursie Matematycznym „Omnibus” dla uczniów szkół gimnazjalnych w kategorii klasy pierwsze
  62. Karolina Tkaczyk za zajęcie II miejsca w VII Powiatowym Konkursie Matematycznym „Omnibus” dla uczniów szkół gimnazjalnych w kategorii klasy 2-3
  63. Marcelina Bielecka wyróznienie w II Powiatowym Konkursie Plastyczno – Językowym w kategorii Język Niemiecki dla uczniów szkół podstawowych
  64. Kamila Szil wyróznienie w II Powiatowym Konkursie Plastyczno – Językowym w kategorii Język Angielski dla uczniów szkół podstawowych
  65. Monika Kornaj wyróznienie w II Powiatowym Konkursie Plastyczno – Językowym w kategorii Język Angielski dla uczniów szkół podstawowych
  66. Monika Kornaj wyróżnienie w Konkursie „Janusz Korczak – życie i twórczość”
  67. Dominkia Skiba za zajęcie III miejsca w konkursie „Janusz Korczak – życie i twórczość”
  68. Beata Sobieraj za zajęcie II miejsca w III Powiatowym Konkursie Językowym w kategorii Język Angielski dla uczniów gimnazjum
  69. Michał Pelc finalista IX Dolnośląskiego Konkursu Interdyscyplinarnego „zDolny Ślązaczek”
  70. Natalia Krawczyk za zajęcie II miejsca w konkursie „Janusz Korczak -  życie i twórczość”
  71. Michał Pelc za zajęcie I miejsca w VII Powiatowym Konkursie Matematycznym „Plusik”
  72. Karolina Tkaczyk za udział w finale Maratonu Matematycznego 2011 w kategorii Gimnazjum i rozegranie III rund
  73. Barbara Nohr za zajęcie II miejsca w VII Powiatowym Konkursie Matematycznym „Plusik”
  74. Barbara Nohr za zajęcie II miejsca w Powiatowym Konkursie Ortograficznym
  75. Jadwiga Matusiak za zajęcie I miejsca w Powiatowym Konkursie Ortograficznym
  76. Jadwiga Matusiak za zajęcie III miejsca w Etapie Powiatowym Ogólnopolskiego Konkursu Ojczyzny Polszczyzny dla uczniów szkół podstawowych
503 Service Temporarily Unavailable

503 Service Temporarily Unavailable


nginx