MISTRZOSTWA POWIATU SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

NASI UCZNIOWIE  MISTRZAMI I WICEMISTRZAMI POWIATU W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH !!!

12.10.2017 r.(czwartek) na ścieżkach Parku Miejskiego w Brzegu Dolnym odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych szkół podstawowych i gimnazjalnych. O godzinie 10.00 po oficjalnym rozpoczęciu zawodów przez dyrektora OSIR w Brzegu Dolnym p. J.Malika oraz sekretarza SZS p. Z. Andruszkę szkoły zaczęły rywalizację na dwóch dystansach: 890 m - dziewczęta oraz 1200 m chłopcy. W sumie każda z reprezentacji(składająca się z 10 osób) miała do pokonania 8,9 km- dziewczęta i 12 km- chłopcy. W bezpośredniej zaciętej rywalizacji  nasze dziewczęta (klasy VI i młodsze) były najlepsze  spośród wszystkich szkół podstawowych naszego powiatu. Chłopcy ze szkoły podstawowej i gimnazjum musieli się tym razem zadowolić drugimi miejscami przegrywając ze szkołami w Pogalewie Wlk. I Brzegu Dolnym.

Łączny czas dziewcząt z sp :     36,42 min.

Łączny czas chłopców z sp :      41,13 min.

Łączny czas chłopców z gim. :  36,16 min

Skład reprezentacji   dziewcząt szkoły podstawowej : M.Pietryszyn, L.Balicka, P.Kunat, A.Oksanicz, H.Kasztelaniec, M.Brzózka, M.Gawlikowska, M.Studnicka, K.Chlebowska, O.Pyrek, K.Czarnowska, W.Bilińska, K.Fura, E.Pawliczak, opiekun : Jacek Lis

Skład reprezentacji   chłopców szkoły podstawowej: M.Warpas, F.Nowak, M.Kowaluk, F.Biernacki, Sz. Sinkowski, B.Grzybalski, K.Kałuża, Sz.Kowaluk, D.Zatorski, M.Jura, opiekun : Jacek Lis

Skład reprezentacji chłopców szkoły gimnazjalnej : D.Oleśków, D.Marchlewski, I.Szydełko, K.Tułacz, J.Gawlikowski, A.Lada, M.Pietryszyn, K.Pietroń, Sz.Janus, J.Szczepny, opiekun: Jacek Dwernicki

Serdecznie gratulujemy i życzymy w tym roku szkolnym następnych sukcesów sportowych!!!