Szlachetna Paczka 2018

Dołącz do drużyny Szlachetnej Paczki!

Po raz kolejny włączamy się do ogólnopolskiej akcji Szlachetna Paczka. W tym roku chcemy pomóc rodzinie pani Agaty, która samotnie wychowuje dwoje dzieci, Maćka (lat 12), i Anię (lat 5) oraz opiekuje się niepełnosprawnym intelektualnie bratem.

Potrzebne są następujące rzeczy:

- żywnośćtrwała: herbata, kawa, kasza, cukier, konserwy, makaron, olej, ryż, mąka, itp.

- środki czystości: proszek do prania, płyn do mycia, mydło, żel myjący, pasta do zębów, płyny czyszczące, szczoteczki do zębów, itp.

- odzież:

• chłopięce dresy rozmiar 146, buty sportowe na wf rozmiar 37

• dziewczęce spodnie, leginsy, rajstopy rozmiar 122, trampki do przedszkola rozmiar 28

• kozaki zimowe damskie rozmiar 41

- pomoce szkolne: zeszyty, farbki, papier kolorowy, plecak, bloki, klej, nożyczki, przybory do pisania, kredki, plastelina, piórnik

- wyposażenie mieszkania: koc, ręcznik, pościel 160/200

- rodzina ucieszyłaby się z lodówki (nawet używanej), ale nie jest to najważniejsza potrzeba.

Drobne upominki dla rodziny byłyby mile widziane.

Akcja trwa 3.12- 7.12.2018 r(poniedziałek – piątek)

Przyniesione rzeczy prosimy o pozostawienie w bibliotece.