Wieczór poetycki "O Niepodległej".

W czwartek 15 listopada po raz kolejny w naszej szkole odbył się wieczór poetycki. W tym roku był on wyjątkowy, ponieważ poświęcony został tematyce patriotycznej i zgromadził wielu gości zarówno ze społeczności szkolnej jak i przedstawicieli różnych instytucji w Wołowie.

Uczniowie uczestniczący w wieczorze samodzielnie wybrali autorów i wiersze, których treść odnosiła się do tematu ojczyzny. Mogliśmy usłyszeć wiersze m.in. Broniewskiego, Hemara, Szymborskiej, Herberta i wielu innych. Oprócz poezji uczniowie zaprezentowali znane piosenki patriotyczne.

Jak zwykle nie zabrakło stolika kawowego z pysznymi ciastami oraz tortu specjalnie przygotowanego na tę okoliczność.

Piękna scenografia, dekoracje, oświetlenie i atmosfera uczyniła ten wieczór naprawdę wyjątkowym.