APEL KLAS SIÓDMYCH O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH

Apel dotyczący ochrony danych osobowych w jest w naszej szkole nieodzownym elementem realizowanego od kilku lat projektu „GIODO – TWOJE DANE TWOJA SPRAWA”. W tym roku szkolnym przygotowaniem i realizacją apelu zajęli się uczniowie klas 7A i 7B wraz z wychowawcami p. J.Wójcik i p. J.Lisem.  W części artystycznej przedstawienia  uczniowie przedstawili dwie scenki  teatralne które opowiadały o  niebezpieczeństwach związanych z nonszalanckim i nieumiarkowanym korzystaniem z komputera  i internetu. W apelu wykorzystano także  filmy edukacyjne opowiadające autentyczne historie  osób niewłaściwie korzystających z mediów społecznościowych i gier sieciowych. Na zakończenie uczniowie uczestniczący w prezentacji otrzymali ulotki informujące  o sposobach ochrony danych osobowych.