NASI MINIKOSZYKARZE MISTRZAMI POWIATU!!!

Reprezentacja naszej szkoły składająca się z uczniów klas VI i V została Mistrzem Powiatu w minipiłce koszykowej. Turniej powiatowy podobnie jak poprzedni gminny rozegrany zostały w hali wołowskiego OSiRu. Reprezentowanie przez naszych uczniów gminy Wołów umożliwiło wcześniejsze zwycięstwo w mistrzostwach gminy w których nasi minikoszykarze byli zdecydowanie lepsi od reprezentacji SP nr 2 w Wołowie oraz szkoły w Lubiążu i Starym Wołowie. W meczu finałowym mistrzostw powiatowych nasi zawodnicy pokonali wysoko SP z Wińska i tym samym uzyskali awans do finału  międzypowiatowego w którym czekają nas dwa trudne mecze z mistrzami powiatu wrocławskiego i średzkiego.

Skład reprezentacji SP nr 1 w Wołowie: Szymon Fąfara, Tymoteusz Janicki, Jakub Jankowski, Kacper Kałuża, Szymon Kowaluk, Hubert Łukaszewski, Norbert Michułka, Filip Nowak, Szymon Sinkowski, Mateusz Szerszeń, Michał Warpas. Opiekun: Jacek Lis

Gratulujemy naszej reprezentacji i zyczymy dalszych sukcesów w finałach strefowych !